2733
2734
چرا انقدر زیاد این تاپیکو میزنی عزیزم از دکتر بپرس

من یک سال تمام کل دکترای فوق تخصص شیراز رو پا زدم اگر نتیجه ی کامل گرفته بکدم اینجا نمیمرسیدم‌دنبال تجربه ی مشابهی نبودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب حرف متخصصارو گوش کن عزیزم. اینجا میانگین سواد کاربرا دیپلم هست و موضوع شما تخصصی

من که نمیخوام اینجا فرد باسوادی پیدا کنم میگم‌شاید مادری بچش شرایط مشابه من داشته و تونسته کنترل کنه همین

به هر اینجا کمکی بهتون نمیشه به جز اینکه براتون نسخه های غیر علمی و تجربی سنتی بپیچن و مشکل پسرتون ب ...

اصلا اینطور که میگین نیست اولا من خودم عقل دارم به بچم داروهای گیاهی الکی نمیدم ولی شاید کسی اینجا شرایطش مشابه پسر من باشه و کنترل شده باشه بیملریش من شرایط رو بسنجم با دکتر ۱حبت کنم ببینم نظر اون چیه

اصلا اینطور که میگین نیست اولا من خودم عقل دارم به بچم داروهای گیاهی الکی نمیدم ولی شاید کسی اینجا ش ...

شما عقل داری ولی استیصال ممکنه با مغز ادم هرکاری بکنه. چندتا خانوم لیسانسه اینجا دیدیم که عفونت دارن میرن عنبرنسارا دود میکنن؟ مشکلات الرژیک خیلی تخصصی و منحصر به فرد هستن. 

شما عقل داری ولی استیصال ممکنه با مغز ادم هرکاری بکنه. چندتا خانوم لیسانسه اینجا دیدیم که عفونت دارن ...

من قبل از کاری با دکتر هم مشورت میکنم الان خب چه کار کنم هر چی دکتر میبرم همون اسپری میدن یا در نهایت به اون وضعیت که رسید دگزا میزنن من میگم شاید حداقل دزی سپری کسی اینجا بگه که تونسته باشه با اون کنترل کرده باشه

من قبل از کاری با دکتر هم مشورت میکنم الان خب چه کار کنم هر چی دکتر میبرم همون اسپری میدن یا در نهای ...

خواهر منم همینه الان بیشتر از ۸ ساله هر شب اسپری سیمبیکورت میزنه. چیز خاصی نیست به هر حال این مشکلات متداوله 

خواهر منم همینه الان بیشتر از ۸ ساله هر شب اسپری سیمبیکورت میزنه. چیز خاصی نیست به هر حال این مشکلات ...

اخه پسر من با وجود مصرف اسپری باز گاهی تو سرماخوروگی افت اکسیژن داره