2752
2734
عنوان

کی اینجا آموزگاری رو قبول شده بود

107 بازدید | 16 پست

مرحله کتبی رو 

الان در چه حالید ؟مصاحبه و گزینش رفتید؟

چطور بوده؟

از تجربه تون بگید خلاصه

بنظرتون آزمون بعدی آذره واقعا ،که میگن؟

من بااینکه فرداازمون دبیری ن برگ ورود ب جلسش گرفتم ن شرکت میکنم 

میگن بعدقبول باید بری ی شهرستان تدریس کنی حقوقش اولش ۸ ۹تومن بیشترنیس.بااینکه سرکارم ولی نمیرم عاشق معلمی و دبیری بودم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همون شهری که زدی باید تدریس کنی 

برادبیری نوشته بود ک اینجوره باید شهدستان دوراز منطقه مسکونی تدریس کرد توی تمام وریات میخوندید همرو نوشته بودید تو یه قسمتش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
مطمئنی؟

اره فدات

این که توی کارا تعیین کردن چیه ؟ نوشته نوبت اداری بعد اول تحویل مدارک و بعد مصاحبه یا نه ؟

آره دیگه اول تحویل مدارک ،بعد گزینش،بعد مصاحبه یا همون ارزیابی تکمیلی

🌺نمیدونم والا ،نشنیدم همچین چیزی ،دوستمم شرکت کرده ،چیزی نگف

من تو ی گروه بودم چندین نفراونجا گفتن و ی سری هم متنش اوردن توگروه گذاشتن

👍خوندی حالا؟

هیچی نخوندم و میگم ک الان همه چی شده پارتی بازی

من خودم توشرکت خودرویی هستم حقوقمم بدنیس ماهی ۱۶ ۱۷ 

دوس داشتم کاردولتی باشه اماهمه چی شده پارتی