2733
2734

بعد یه هفته خواستم برم باشگاه اشتباهی باید امروز میرفتم دیروز رفتم یبار مربی اومد پرسید برا چی اومدی یبار دخترش 

وای چقدر زشت شد امروزم روم نمیشه برم دگ 😑😢

ثوصیثه صوثیص

وا

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(:درخواست دوستی ندید لدفا  با خدا باش پادشاهی کن بی خدا باش هرچه خواهی کن!یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب از زمان اغثنی:)دوستان توجه کنید باردار نیستم،چون بیکار بودم نشستم تیکر زدم،مهم ترین دلیلشم دختر دوست بودنمه دختری هستم که زیاد از بچه پسر خوشم نمیاد و فقط دختر،دخترم ملیسای مامانش سه دخترای آیندم که جونمو براشون خواهم دادو معرفی میکنم:(ملیسا،ملسا،ماهسان)او بالا لاروما قوربان،او گوزل قیزلریمه قوربان،او جیران قیزلریمه قوربان اولسو آنالارو انشاالله. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عیب نداره بابا  ، چیزی نیست که 

من رفتم تو کلاس خودمون ، بین اون همه آدم به استاد گفتم ببخشید فک کنم اشتباه اومدم بعد یدفعه ای همه سرا برگشت سمت من 

استادمم گفت بیا بشین درست اومدی

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا

تو دوران کارآموزی یه روز که شهادت یکی از اماما بود و هــــــــمـــــــه جـــــا تعطیل رسمی بود و حتی قبرستون هم تعطیل بود ، رفتم به در بسته خوردم

نیم ساعت تو خیابون نشستم

تازه ساعت ۷:۳٠ صبح زنگ زدم به رئیس که چرا نمیاین

😩😩😩😩

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
تو دوران کارآموزی یه روز که شهادت یکی از اماما بود و هــــــــمـــــــه جـــــا تعطیل رسمی بود و حتی ...

🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خدا🤣🤣🤣🤣

وای یه بار اومدم برم کلاس 

کلاس ما بعد پسرا بود

سرم پایین بود با مامانم داشتم حرف میزدم با گوشی

درو‌ باز کردم گفتم وای مامانم بسه دیدم زل زدن بهم💔

خجالت کشیدم از همون راه برگشتم

اسم قاتل ها بد رفته وگرنه هممون با حرفامون خیلیارو کشتیم؛