2752
2734
عنوان

خیلی حسودی ام میگیره

903 بازدید | 48 پست

ب کسایی ک ی ازدواج خوب میکنن 

سنی هم ندارم امسال میرم بیست و دو 

ولی خب ی خواستگار خوب اومده بود ک خالم پروند برد واسه ی دختر دیگ تو فامیل شوهرش،،، ناراحتم

دختر خالم و خالم با عم 

الان اون پسره با دختر میرن بیرون

پسره مادرش فوت شده تنها بوده

الان با این حالش خیلی بهتره 

خیلیییی پولداره دویصت متر نوساز تو بالاشهر تهران

تویوتا لندکروز زیر پاش

باباش پولدارع بهش داده همه چیو پیش اونم کار می‌کنه 

فک میکنم من چیم کم بود شعورم عقلم فهمم

بهتر و عاقل تر و تحصیل کرده ترم تعریف نباشه همه میگن 

خانوم دکتر صدام میکنن 

خیلی ناراحتم سنمم بهتر بود 

الانم هی جلوی من میگن اونا بیرون میرن پسره فلانه اله بله

ب من میگ تو روم تو منتظری یکی بیاد بگیره ببره دیگ شش صبح بلند نشی 

خیلی غصه دارم

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مطمئنی تو رو میخواسته؟؟

اولا که خالت اینا میخوان حرصتو دربیارن اینطور میگن! بگو من خوشحالم که مستقلم ضعف نشون نده

بعدشم الان اون آقا با یکی دیگه وصلت کرده اصلا درست نیست خودتو با زنش مقایسه کنی که من بهترم و فلان!

مرده شور هرچی فک و فامیله ببرن همه از دم دشمن و بخیل و حسود

عزیزم قطعا اون دختر هم شایستگی هایی داشته که این آقا رفته خواستگاریش وگرنه پسره معطل خاله شما نبوده که هر دختریو پیشنهاد داد بگه چشم. لابد یه چیزی تو دختره دیده. خودتم که میگی حال پسره با دختره خیلی بهتره‌ حتما دختر خوبیه دیگه. شما هم ان‌شاالله یه پسر خوب و مناسب سر راهت قرار میگیره چون هنوز سنی هم نداری و خودت میگی موقعیتت خوبه قطعا کیس های خوبی میان سراغت. خیلی ذهنتو درگیر نکن.

اخرشو نفهمیدم مطمینی خاستگارت بوده.؟ 

برای من اومدن خاله ام پرونده بعد یکی دیگ رو معرفی کرده

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️