2733
2734
عنوان

از رونی و شمس چ چیزایی میدونین

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 77 پست
واای دقیقا همین تو ذهمن منه اخه نمیشه تضاد داره با دین حرکت شمس چرا ب زنش اهمیت نمیداده ؟چرا وقتی کی ...

دقیقا این حسا دس خود ادم نیس و اینا ولی خب این حس ها از زمان قدیم بوده ولی کسی نمیدونسته الان علم پیشرفت کرده مردم پی بردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بابا بلا بودناونوقتام قوم لوط یادت نی😂

آخه اونا دینشون همه چیشون فرق داشت اینکه مسلمون بوده دیگه چرا واقعا چرا. 

یکی باید باشد که وقت رفتن نرود🚶🏽🚶🏽‍.....🚶🏽‍♂️
2731
آره این شکلی بوده ولی خیلیا میگن از نوع عاطفی بوده روابطشون

ینی چی عاطفی 

چرا پس ما این حسا نداریم؟ 

عاطفی همراه با جنسی هست درست مثل یین و یانگ 

تو عاطفی باشه چهل روز میری تو اتاقی با طرف نزاری کسیم بیاد بعد بشینی بر و بر نگاش کنی؟

واای اساسی یکی میگف سواد افتضاح یکی میگف معلم اووه😂

حواست باشه منم از اوناما😂😅

البته من غلط تایپی نه. چون واسه خودمم خیلی پیش میاد. ولی غلطهای واقعی خیلی آزارم میده. وقتی میگم آزارم میده یعنی واقعا اذیت میشما.

مثلا خوابو مینویسن خاب

بذارو مینویسن بزار

اونجاست که خانم معلم وارد عمل میشه😁😂

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
ینی چی عاطفی  چرا پس ما این حسا نداریم؟  عاطفی همراه با جنسی هست درست مثل یین و یانگ&nbs ...

منظورم اینکه به توانایی ها و استعداد های اون فرد باشه 

یکی باید باشد که وقت رفتن نرود🚶🏽🚶🏽‍.....🚶🏽‍♂️
حواست باشه منم از اوناما😂😅 البته من غلط تایپی نه. چون واسه خودمم خیلی پیش میاد. ولی غلطهای واق ...

اوه اوه پ من هیجوقت تو ی تاپیک نباید با تو بیفتم جون اصلا تمرکز ندارم و فقط سعی میکنم حرفمو بفهمونم🤣

فیلم مست عشقو ببین

تقریبا جواب همه ی سوالاتو میگیری

منم دیشب دیدم خیلی قشنگه

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤