2752
2734

خیلی زشته ها خودتون رو کنترل کنید، چطور تو تاپیکای روز دختر دعوا راه نمینداختید؟ یکی که میگه مدافع مردهایی ، اون یکی میگه روز تبریک به عنچوچک ها؟😐😐😐 یکی دیگم میگه ما خیری ندیدیم از مردا ، تاپیکم این بود که روز پسرم مبارک ، راستی خانمایی که کادو روز دختر گرفتید به شوهرتون هم کادو روز پسر بدید به شوخی 😐😂خیلی سخته یه تبریک گفتن ؟ میگم چرا اینطوری حرف میزنی میگه خیری ندیدیم از مردا گفتم جمع نبند ! اصلا انگار من گفتم خیر دیدید یا ندیدید

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

عزیزم خودت و ناراحت نکن 

اینجا نی نی سایته!!!

بزرگ‌ترین اشتباهم این بود به جای سلام به خیلیاتون‌ نگفتم سیک >>> وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرا

نمیدونم والا چه مشکلی با بچه های ما دارن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
2731

کاربران عزیز خیلی وقتا فقط ساز مخالفت میزنن،اینکه به چی و چه مسئله مهم نیس

فقط مخالفت میکنن😁

روز همه پسرا و پسر شماهم مبارک

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
الان میان ادامش میدن

اونوقت منم نی نی یار تگ میکنم تا یاد بگیرن الکی تو تاپیک مردم دعوا راه نندازن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربران عزیز خیلی وقتا فقط ساز مخالفت میزنن،اینکه به چی و چه مسئله مهم نیس فقط مخالفت میکنن😁 روز ...

ممنونممم💗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روز پسرت مبارک

مرسییی😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این سایت گارد عجیبی نسبت به مردها و جنسیت پسر دارن

من عاشق پسر هستم اتفاقا

یه همسر گل و یه شاه پسر آقا هم دارم😍

دورشون بگردم روزشون مبارک❤️

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂

بدبختن دیگه 

فکر میکنن با بلغور کردن کلماتی مثل مغز زنگ زده و حمله به پسر 

روح بیمارشون تسکین پیدا میکنه 

بس عقده دارن 

کادو هم خریدی؟

من چیزی به ذهنم نرسید 

خدایی سخته برا پسر کادو خریدن 

دختر کلی چیز خوشکل هست کلی اکسسوری 

و پسرا هیچ

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

وا،چه بی فرهنگ،

روز پسر مبااااارررکک

من که واسه بچه هام کیک پختم و به همه تبریک گفتم

همینطور که واسه روز دختر اینکارو‌کردم

وجود هردو جنس ارزشمنده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔