2752
2734
عنوان

بچه های ترمیم معدل نهایی

71 بازدید | 12 پست

بچه ها کارت ورود به جلسه آزمون رو گرفتیم باید ببریم بدیم مدرسه اینا مهر بزنن؟😐

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه  فک نکنم  فردا میاد؟ من تجربی ام ممکنه یه بار برنامه امتحانی رو برام بفرستی؟

نه امروز گذاشتن تا فردا مهلت داریم که از سایت در بیاریم البته سایت فعلا مشکل داره

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
2731
نه  فک نکنم  فردا میاد؟ من تجربی ام ممکنه یه بار برنامه امتحانی رو برام بفرستی؟

۳۰اردیبهشت دینی

۱خرداد شیمی

۳خرداد عربی

۶خرداد ریاضی

۸خرداد هویت

۱۰خرداد زبان

۱۳خرداد فیزیک

۱۷خرداد زیست

۲۰خرداد ادبیات

۲۲خرداد سلامت

دوازدهم تجربی

نه دا این چه کاریه ترمیمیا که فک نکنم من خدم کارتو نگرفتم هنو تو گرفتی؟

آهان تو کافینت یکی گف یه لحظه ترسیدم

نه بابا سایت ادا میده اصلا بالا نمیاد که

آهان تو کافینت یکی گف یه لحظه ترسیدم نه بابا سایت ادا میده اصلا بالا نمیاد که

نه فک نکنم

عاقا من تو سایت میرم میگه باید ملکی که توش زندگی میکنیو ثبت کنی این چه داستانیه

خونه بابامه من چیشو ثبت کنم عاخه😐🤣

نه فک نکنم عاقا من تو سایت میرم میگه باید ملکی که توش زندگی میکنیو ثبت کنی این چه داستانیه خونه با ...

عهه این وقتی من میخواستم ترمیمو ثبت نام کنم میومد داستانی داشتیمااا سر این😂باید کدپستی اینا بزنی 

عهه این وقتی من میخواستم ترمیمو ثبت نام کنم میومد داستانی داشتیمااا سر این😂باید کدپستی اینا بزنی&nb ...

من ترمیم رو از مای سنجش ثبت نام کردم نه سیمکارت به اسم خودم گرفتم نه ادرس تایید زدم

الان بدبختی دارماااا صبح دنبال سیمکارت خریدن بودن الانم درگیر ادرسم

متراژ خونمونو میخاست سایت😐🤣من نمیفهمم عاقا اصن یکی کارتون خوابه نباید کنکور بده چه دری وریه ادرس عاخه

من ترمیم رو از مای سنجش ثبت نام کردم نه سیمکارت به اسم خودم گرفتم نه ادرس تایید زدم الان بدبختی دار ...

به من میگف باید خونه داشته باشی کافینتیه از خنده غش کرده بود میگف خونه باباتو قبول نداره خودتم که خونه نداری😂😂😂

به من میگف باید خونه داشته باشی کافینتیه از خنده غش کرده بود میگف خونه باباتو قبول نداره خودتم که خو ...

واااای برامنم همین بود

عاخه کنکور من چه ربطی به خونه داره

😐

توسایت متراژ خونه رو میپرسید