2733
2734
عنوان

چرا بوجود متاهل شدن هیچ تغییری تو رکحیم احوالاتم خلقیاتم نشده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 62 پست
بعدش چون کامل روی خودت کارنکردی الان داره اسیب هاشو نمایان میکنه

نبخدا اصلا عشق تو زندگی برام معنی نداره فقط از همسرم ارامش میگیرم وجودش بهم امنیت و ارامش میده وابستشم 

خب منم میخام فقط بدونم اون خلا چیه نمیدونم واقعا

میتونه بخاطر همون شکستی باشه که درموردش میگی

باید اون رو بپذیری

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تغییر نکردم همونقدر شاد خمونقدر پر انرژی همونقدر شلوغ و شیطون ۲۹سالمه  من تو ی خانواده خیل ...

یعنی چجوری؟ مثلا چه کارهایی تو بچگی و بعدش میکردین؟ پدر و مادرتون چه رفتاری باهاتون داشتن؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2731
میتونه بخاطر همون شکستی باشه که درموردش میگی باید اون رو بپذیری

فقط وقتی بااون بودم او همون مقطع از ت قلبم خوشحال بودم .فقط همون مقطعی ک بااون بودم بعدش ن قبلش و ن بعدش حسی نداشتم حتی قبل وجود اونم همین حال الان داشتم

یعنی چجوری؟ مثلا چه کارهایی تو بچگی و بعدش میکردین؟ پدر و مادرتون چه رفتاری باهاتون داشتن؟ 

دعوا بود خونمون بحث رنو شوهری ولی مامانم خیلی ادم شادی بود بهمگیر نمیداد داداشام گیر بودنا ولی مامانم پایه بودباهام اجازه نمیداد حزفی بزنن الان داداشمم همین فرمی ان خیلی خنده رو و مر انرژی هسیم خانوادگی فقط دورهم میخندیم مشکلات ب هیچ جامون نیس من ی دوره ب خاطر اتفاق وحستناکی ک تو زندگیم افتاد افسرده شدم تا پای خود کشی رفتم اما خودم خودمو درمان کردم و افسردگیم خانوش شد

دعوا بود خونمون بحث رنو شوهری ولی مامانم خیلی ادم شادی بود بهمگیر نمیداد داداشام گیر بودنا ولی مامان ...

عالیه.. واقعا میگم

خانواده خیلی مهمه

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
عالیه.. واقعا میگم خانواده خیلی مهمه

بله منم دخترامو اینجوری بار میارم تو درسا هیجوقت زور نکردم ک بخونن و استرس بگیرن یا حفظ کنن شعرارو میدونم تو بز گسالی شعر حفظی ب دردشون نمیخوره روحیه شاد کمکشون میکنه 

بله منم دخترامو اینجوری بار میارم تو درسا هیجوقت زور نکردم ک بخونن و استرس بگیرن یا حفظ کنن شعرارو م ...

دقیقا.. 

میشه منم یه پیشنهاد بدم؟ هر چند میدونن بهتر از من میدونین

حس عزت نفس هم خیلی بهشون بدید.. چیزیه که خودم خیلی کم دارم🙁

دقیقا..  میشه منم یه پیشنهاد بدم؟ هر چند میدونن بهتر از من میدونین حس عزت نفس هم خیلی بهشون ب ...

ن عزیزم من اصلا اطلاعاتی ندارم خیلی سطحی بهشون کمک میکنم چجودی ممنون مسشم راهنماییم کنید

ن عزیزم من اصلا اطلاعاتی ندارم خیلی سطحی بهشون کمک میکنم چجودی ممنون مسشم راهنماییم کنید

منم خیلی تخصص ندارم. فقط همینقدر میدونم که رفتار والدین خیلی مهمه. 

ولی چند روز پیش از یه خانم روانشناس پرسیدم که مامان بابام چجوری ممکنه رفتار کرده باشن باهام که اینجوری شدم که اینو گفتن:

به قول دکتر صاحبی 

فقط یک مجرد خوشحال می‌تونه یک متاهل خوشحال باشه 

ازدواج کردن قرار نیست معجزه کنه 

آره تا حدی می‌تونه گاهی باعث خوشحالی شما بشه کار های طرف اما خوشحالی درونی به خودت برمیگرده نه به هیچکس دیگه ای

خدایا شکرت ...  
اره .ب طرز شدیدی ضربه خوردم بعد اون شدم ی ادم سخت .بی احساس هرجندما قبل اونم همونقدر جدی بودم و منزو ...

بعد از چقدر تونستی وارد رابطه ی جدید بشی و ازدواج کنی

من الان توی اون مرحله هم ..

دعا کنید حالم خوب شه..🤍