2752
2734

همونقدر .ناراحت همونقدر عصبی همونقدر مرخاش گر هموندر تنها همون قدر درمونده .چرااا واقعا ن کسیو ددستدارم ن از کسی متنفرم نسبت ب هیچکس هیچ حسی ندارم .انگار ک تمام درونم مرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازدواج تراپی نیست 

دقیقا ممکنه برعکس باشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

منم تغییر نکردم همونقدر شاد خمونقدر پر انرژی همونقدر شلوغ و شیطون ۲۹سالمه 

من تو ی خانواده خیلی شاد بزرگ شدم خانواده ای ک الویتشون لباس و خوراک و تجملات نبود کم نمیزاشتنا ولی الویتشون چیز دیگه بود وفقط و فقط روحیه شاد بچه ها براشون مهم بود.و منم دارم الگو برداری میکنم 

ساید ازدواجت اونی که فک میکردی نبوده،چون در بعضی اوقات ازدواج مشکلات زمان مجردی و بدترم میکنه‌

چرا اتفاقا هرچیو ک اون مجردی حسرت دلشتم الان دارم .مثل ارامش .مثل مشکلات پولی و خیلی چیزای دیگ

چون ی فصل جدید از زندگی .یه تغیر جدید .ی حال جدید

درسته ولی اول خودت باید حالتو خوب کنی ازدواج درمان هیچ دردی نیست.حالا همسرت اخلاقی باهات چطوره؟

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم

همون رابطه جنسی و گشت گزار و مهمونی و اشنا شدن با ادمایه جدید کلی تاثیر داره تو حال آدم چطور تو عوض نشدی؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!