2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ریسکش خیلی بالا هست برای رنگ زدن به دردسر میفتین 

بهتره از سرم های تقویتی استفاده کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731

حنا اگه برای مو میزنی و میخوای موهات قوی بشه باید روش تداوم داشته باشی وگرنه دردر نمیخوره 

اول برو موهاتو تا جایی که آسیب دیدست کوتاه کن بعد حنا رو با آبلیمو و سفیده تخم مرغ ترکیب کن بمال به موهات رو سرت پلاستیک و روسری بکش بعد شب بخواب صبح برو حموم بعدش روغن آرگان یا کرچک بزن ماهی یبار هم کافیه 

حنا ریشه مو رو سفت میکنه نمیزاره موخوره بگیری مو درمیاری 

موهای سفیدت مشکی میشن

ولی دیگه نمیتونی موهاتو رنگای روشن بزاری

حنا مشکی و حنی بی رنگ هم بدرد نمیخورن و اثر ندارن

فقط 44 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡
اره استفاده کردم برا تقویت موهام ولی تاثیر زیادی نداشت

شاید چون روتین وار استفاده نکردین با یکی دوبار که نتیجه نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پر از ایده برای نوشتن رمان و فیکشن اما بسیار تنبل! لطفا درجواب پست های من یک "پاشو برو ادامه فیکت رو بنویس" بگویید بلکه شاید تکونی به خودم دادم 😂😔 تازه گوربه هارو هم دوس دارم:>🐈‍⬛ سینگل بخ بخ♡
ماهی یبار حنا بزنم کافیه ؟یا تدوامش باید هفتگی باشه

تداومش ماهی یباره ولی هندیا خودشون دوهفته یبار حنا میزنن ولی دیگه موهاشونو نمیشورن با شامپو و اینا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تداومش ماهی یباره ولی هندیا خودشون دوهفته یبار حنا میزنن ولی دیگه موهاشونو نمیشورن با شامپو و اینا&n ...

برا همین موهاشون اینطوریه؟؟؟؟😍

پس منم دو هفته یبار میزنم رنگ هم نمیزنم به درک فقط موهام مثل قبل پرپشت بشه 

من تا سه سال پیش موهام خیلی پرپشت بود ولی الان خیلی ریزش گرفته و کم حجم شده بخاطر کم خونی دارم قرص میخورم ولی میخوام جلوی ریزش رو هم بگیرم

برا همین موهاشون اینطوریه؟؟؟؟😍 پس منم دو هفته یبار میزنم رنگ هم نمیزنم به درک فقط موهام مثل قبل پر ...

چربی ای که خود سر تولید میکنه برای مو مفیده ولی اگه عرق باعثش بشه اون چربی اسیدیه و موها رو خراب میکنه من یه دوست هندی داشتم میگفت ما دوهفته یبار حنا میزنیم ولی درعوض شامپو نمیزنیم چون شامپو چرخه طبیعت مو رو بهم میزنه ولی خب هرروز دوش میگیرن و زیاد عرق نمیکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتی بعد چند ماه نمیتونم رنگ کنم؟ آخه موهام خیلی میریزه

اثرات رنگش ماندگار هست عزیزم 

حنا در دراز مدت جوابگو هست نه یکی دو دفعه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706