2752
2734

سلام دوستان از صبح ساعت 11درد ناگهانی و شدید زیر سکمم شروع شد وبه پشتم میزاد احساس دفع داشتم ولی نمیتونستم دفع انجام بدم .این درد خیلی شدید بود انگار معلق بودم میون اسمون و زمین ب حال خودم نبودم ب حالت دولا یا سجده اروم میشدم ولی وقتی صاف میشدم درد امونمو میبرید بی وقفه درد داشت بعد از یک ساعت ب اورژانس رفتم‌ سونو سکم و لگن و اپاندیس دادم مشکلی نبود سونو سالم بود و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو جور میشه گفت آول اینکه یه مریضی جدید اومده که حالت تهوع و معده درد و دل‌درد و ایناست شاید از اونومریضی گرفتید

دوم اینکه اگه کیست رحمی دارید و ترشحات خاص دیدید این اواخر ممکنه پاره شدن و دفع کیست باشه

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

همون حین درد ب دورنافم میزد و سمت راست . تو اورژان سبهم مسکن زدن . ازمایش اورژانسیم دادم ولی همسرم رفته جوابشو بگیره. پارسالم همین مشکل برام پیش اومد اونموقع از نظر دکتر زنان چک شدم و ازمایش اندومتریوز دادم و مشکلی نبود سالم بود .حالا من نمیدونم این درد از چیه. کسی هست راهنماییم کنه

شاید مشکل رحمی باشه کیستی چیزی

سونو دادم امروز سونو شکمی و لگنی و اپاندیس همه چیز یالم سالم بود نه کیستی نه سنگ کلیه. فقط نوشته بود طبق علایم بالینی بهتره ازمایش داذه بشه برای تشخیص اپاندیس

خوب اینجوری سرما خوردگیه  باید خودتو گرم نگه داری

جواب ازمایشم گرفتم گلبولهای سفید بالاست دکتر گفت مشکوک به اپاندیس اگه درد گرفت دوباره سریع بیاید بیمارستان