2752
2734
عنوان

زایمان در ۳۷ هفته و ۳ روز ( ivf )

150 بازدید | 21 پست

کسی تجربه داره؟

خدارو شکر وزنش توی سونوی رسد ۳۵ هفته و یک روز زده بود ۲۸۰۰ 

اگه موقع زایمان ۳ باشه بازم دستگاه میره؟

تاریخشو جوریه که قراره ۳۷ هفته و ۳ روز به دنیا بیاد به امید خدا

نگران نباش پسر من 36 هفته و 6 روز به دنیا اومد تو دستگاه هم نرفت بچه بعد 37 کامله دیگه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من دوتا سزارین یکی پایان ۳۶ هفته بودم یکی تو هفته ۳۷ هیچ کدام از بجه ها دستگاه نرفت.

اما یک سزارین ۳۵ هفته بود بچه ۲۶۵۰ گرم بود اما دستگاه رفت چون ریه اش مشکل داشت گاهی بجه وزنش هم خوبه اما ریه و آپکارش پایینه چند روز میزارن دستگاه

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
بچه بالای ۲۵۰۰ دستگاه نمیره ولی ۲۴۹۹ میره تو دستگاه اینو دکترم به من گفت چون دخترم ۲۵۰۰ بدنیا اومد

بچه ۱۸۰۰ خواهرم نرفت دستگاه این حرفو کدوم دکتر زده؟ بچه ریش کامل باشه ومشکل تنفسی نداشته باشه چرا بره دستگاه