2733
2734

از لحاظ استایل بیرون میریم یه مانتو چارخونه میپوشه شالشم تا ….. میکشه جلو😐😐 وضع مالی مونم خیلی خوبه من و بابام همیشه شیک ترین لباسارو میپوشیم ولی مامانم سالی یه مانتو به زور میخره

عید یه مانتو براش خریدم گفتم دیگه بامن میای بیرون اینو بپوش دوباره همون چارخونه رو میندازه و میاد😐 حتی موهاشم درست نمیبنده  خودش چقدر خوشکله ولی خیلی خودشو زشت جلوه میده لباش همیشه خشک و سفیده یه رژ نمیزنه😐 تروخدا اگه راهی دارین بگین من چکارکنم

تاپیک قبلمم راجب وضعیت خونمونه🤦🏻‍♀️

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
به تیپ مامانت چیکار داری

۳۵ سالش بیشتر نیست😐😐اکثر وقتا باهامه منکه ۱۸ سالمه رو نمیذاره تنها برم فقط به زور گاهی خودم میرم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

اون اینجوری راحته تو بهش چیکار داری

والا من مامان زشت ندیدم همه مامانا نازن

خواستی باهم رفتین بازار واسش یه مانتو انتخاب کن براش بخر 

یا مثلا بهش یه رژ هدیه بده بگو خیلی بهت میاد امتحانش میکنه خوشش اومد میزنه

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
الان همه میریزن سرت 

سنشو بفهمن تعجب میکنن همه ۳۵ سالشه میگه من حالا دیگه پیرشدم دنبال یه راهیم از این وضعیت درش بیارم درصورتی که همه میگن تازه جوونم مونده

پشمام مامانت ۱۶ سالگی باردارت بوده؟

ااره