2752
2734
عنوان

دارم طلاهامو میفروشم😭😭💔😢

754 بازدید | 51 پست

دو روزه خواب و خوراک ندارم...

برا خرید ماشین..شوهرم که گفت و مخالفت کردم روی واقعیش رو بالا اورد و همش اخم و تخم میکرد بهم..دیشب گفتم باشه ببر بفروش خودم میخوام که بفروشی..

واقعا حالم بده همش گریه میکنم..

اخه حتی دلم نمیومد بندازمشون که خراب نشن..💔😢

تو رو خدا دلداریم بدین..من کسی ندارم..مادرم اگه بفهمه همش سرکوفت میزنه بهم..

همین الانم با گریه دارم مینویسم..حس میکنم یه تیکه از وجودمو دارم از دست میدم..این حجم از وابستگی برا خودمم مسخرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من اونقد طلا فروختمو خريدم اونم طلايي كه يه بارم ننداختم 

النگوهاي بحريني كه خر كدوم خداتومن اجرتشون بود 

ولكن بابا 

اما اما 

بايد ببيني برا كسي كه فروختي ارزشش رو داره يا نه

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بیخیال بابا داری بجاش ماشین میخری ایرادی نداره عوضش برو چنتا ست ژوپینگ وردار بیشترم کیف کن والا فقط سعی کن طلاهای که از خونه بابات آوردی بهش ندی اونایی که خودش خریدرو بهش بده

اگه همسرت برات خریده بفروششش  ولی اگه از خونه پدرت اوردی گفروشش

خودش خریده..قسم میخوره سره سه چهار ماه بخره همشو..

اما همش حرف پوچه..از کجا میخواد ۲۰۰ و خورده ای پول بیاره به زودی

تو طلایی رو که حتی دلت نمیاد بندازی میخوای چکار؟

بفروش برو از پشت ویترین نگاشون کن

حداقل شوهرت از پولش استفاده کنه

چون نفروشی هم بعد ۱۲۰ سال وراثت میخورن ، یه نوشابه مشکی هم روش میخورن 

فقط به رنگ نوشابه دقت کن....بخاطر مراسم درگذشتت اون رنگو انتخاب کردن

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

اشتباه نکن عزیز من بگو اگه طلامو بدم باید ماشین بنامم کنی اونا طلاهای توعه مال شوهرت که نیست اختیارشو داری البته من که بودم طلا برای ماشین نمیدادم فقط خونه اونم سه دنگ میگرفتم 

2706