2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یک روز برفی در حال برف بازی دوسم ازم عکس انداخت گذاشت اینستاش پسر داییش عاشقم شد 

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
منظورم رابطه جنسیه

وا مگه همه رابطه ها باید به اونجا بکشه 

پسری که دختری رو میخاد هیچ وقت بهش دس نمیزنه

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

تو یه نگاه بود 

عمیق شد اما فاصله گرفتیم 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

اون موقع ها ۱۳ سالم بود اون ۱۷سالش بود توی هیئت هی یکی دور و برمون راه می‌رفت بعد من فک میکردم مال خونه ایی که اونجا نشسته بودم خلاصه دو سه سال کارش شده بود اینکه میومد اینجا زنجیر میزد دقیقا اون محوطه ایی که من نشسته بودم بعدش که یکم دورتر میشد دیگه زنجیر نمیزد😐

فک می‌کرد من متوجه نمیشم😂😂

خلاصه هنوزم میبینمش گاهی اوقات میاد در خونمون چند روز که توی بازار دیدمش گوشی دستش بود منو دید گوشی از دستش افتاد😂😂

ولی با اینکه باهم رل نزدیم احساس میکنم چندین ساله میشناسمش کلا یه جوریه واسم 

وا مگه همه رابطه ها باید به اونجا بکشه  پسری که دختری رو میخاد هیچ وقت بهش دس نمیزنه

درسته براش ارزش قائل میشه و دم دستی نمیدونه دختره رو

یه روزی ام تو کوچه ما عروسی میشه...🌱