2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید بزاری با شعله کم جا بیفته وبه خورد هم برن

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731

باید بیشتر بزاری رو گاز بمونه . 

اگه بازم همینطور بود میتونی یکم جو پرک اگه داری اضافه کنی تا حلیم بزنه . 

یا یه بخشی از موادش رو تو میکسر خورد کن بعد دوباره قاطیش کن

یکم آرد  مثلا یک قاشق یا دوقاشق با آب سرد قاطی کن بعد داخلش بریز ،البته زیر آش روشن باشه ،و بعد هم بزن که حالت گوله گوله نشه،بعد هم که زیر آش رو خاموش کردی یه نیم ساعت در آش روبزار،که جا بیفته 

جا نیفتاده 

پیاز بردار رنده ریز کن سرخ کن ی قاشق اردوکمی فلفل سیاه بزن بریز توش ۲۰ دقیقه با شعله کم بزار جا بیفته محشر میشه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

اگه همه چیزش پخته و مطمئنی یه لیوان آب بردار یه قاشق آرد توش حل کن به آش اضافه کن 

میتونی آرد رو تفت هم بدی با روغن اضافه کنی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706