2752
2734
عنوان

من مقصرم یا مامان بابام و شوهرم؟

410 بازدید | 29 پست

چن وقتی مونده ک وقت خونمون تموم شه و دوسال میشه عروسی کردم الان اپارتمان زندگی میکنم ۱۰۰پول پیشه ۴ اجاره شوهرمم میگه خونه پیدا میشه ۱۰۰ ۶ اجاره اپارتمان بعد مامانم یکی از فامیلامون ی خونه کلنگی زندگی میکنه ک اشپزخونش تو حیاط ی اتاق کوچیک خیلی قدیمیه میگه اینا میخان برن بیا اینجا بشین هرچی میگم مادر من پدر من منم دوس دارم ی خونه خوب زندگی کنم همچیش خوب باشه میگن ن هی شوهرمو راضی میکنن دلیلشونم اینه ک اجاره ندیم خو میدونم بفکرمونن ولی باید درک کننن منم مث بقیه دوس دارم حونه خوب زندگی کنم  بنظرتون کارشون درسته و اینم دوباره بگم خونه خیلی خرابه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خونه ماله کیه؟

یکی از فامیلامون میخاد بره ۳۰ رهن گذاشته اجاره رایگان هرکاری میکنم گسی منو ادم حساب نمیکنه منم دل دارم چرا برم تو خرابه بشینم ب درک  ۶ اجاره بدم مهم ارامش منم خست دوس دارم خونم خوشگل باشه

من برای اینکه اجاره ندم چند سال سختی رو تحمل میکردم.

عزیزم منم دوس دارم اجاره ندم ببین اگ اجاره ندیم شوهرم میبینه پولش زیاد اضافه میمونه هی میده ولس خاهراشو مامانش الانم میده هر ی ما ۴ تومان ولی اگه شوهرم همچین ادمی نبود بخدا مینشستم بخدا تا ی تومان اضافه باشه تو کارت میزنه ب  ننش واس این میگم 

بستگی داره اگه بدونم دو سال اونجا بشینم میتونم خونه بخرم آره میرفتم.

اما اگه نه میگردم یه خونه پیدا میکردم که اجاره اش کمتر باشه و بقیه پول رو پس انداز میکردم برای خرید خونه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

من باشم میرم . البته یکی دوسال اول زندگیم نه . 

یکی دوسال اول رو یهجای خوب زندگی میکنم .  تا مهمونیا و رفت و آمدا کمتر بشه . 

بعد دیگه میرم خونه کلنگی اینطوری اجاره خونه میره تو جیبم باز بجاش پس انداز میکنم بهتره بنظرم

پدر و مادرت زیادی دارن تو کاراتون دخالت میکنن

لازم نیست اصلا در جریان ریز به ریز مسائلتون باشن که بدونن میخواید جابه جا شید یا چقدر اجاره بدید....

وقتی قرار داد بستید میگفتید میخوایم بریم جای،دیگه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

حق با شماست. مگه ادم میدونه چقدر قراره زندگی کنه که بخواد زندگی خوب رو بذاره برای بعدا!!! همین الان جای خوب زندگی کن. به مادر پدرتم بگو این کار خوبی در حق شما و شوهرت نیست بلکه بدیه. ۲تومن اجاره بیشتر انقدری نیست که بخوای جایی زندگی کنی که دوست نداری

مادر پدرت فکر میکنن دارن لطف میکنن، اما در واقع اینطور شوهرت بد عادت میشه و دیگه سعی نمیکنه تا خونه ی بهتری بگیره 

نمتونید وام ودیعه ی مسکن رو بگیرید و پول پیش بیشتری بدید و اجاره کمتر؟ 

والا من بودم میرفتم مفتی مینشستم

عزیزم شوهرم برا کی کار کنه وقتی همچین ادمیه ک فقط ب فکر ننش و ابجی هاشه منم برم تو خونه کلنگی بشینم ک بیشتر ب اونا برسه بخدا تا پول اضافی تو کارت باشه میزنه ب اونا