2733
2734

من هفته ی ۱۶ حس میکنم یه سایز بزرگتر شده 

یعنی تا اخرش قراره هی بزرگتر شه؟خیلیم درد میکنه طوری که اصلا دست نمیتونم بزنم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

هفته های ی اخر بیشتر بزرگ میشه؟بعدش مثل اولش میشه؟

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

منم 16 بزرگ شده.هاله دور نوکم بزرگ شده نوکم نداشتم الان نوک دارم😑

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من يك سايز 

شير هم نميدم 

زود برميگرده سر جاش 

زايمان قبليمم همين بود 

اوايل خيلي حساس ميشه بعد حساسيتش كم ميشه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
منم 16 بزرگ شده.هاله دور نوکم بزرگ شده نوکم نداشتم الان نوک دارم😑

اره مال منم هالش تیره تر شده چون همیشه درد میکنه نوک داره اما قبلا اینطوری نبود 

تو میخوای خودت شیر بدی؟

اوایل که شیردهی شروع میشه دیگه به اوج سایزش میرسه و بعدش که شیردهی قطع میشه انگار شیر از تو کیسه فریزر خالی شده 🙃 کوچیک و یه کوچولو چروک و آویزون میشه ولی دوباره به مرور یه کوچولو بهتر میشه

حتما تغییر سایز رو بازم در هفته های آینده داری نگرانی نداره قراره نوزاد خوشگلت رو شیر بدی دیگه

نگران بعدشم که میخواد شل و اویزون شه یاد یه خاطره ی بد میفتم یه بنده خدایی دراورد بچشو شیر بده سینش تو نافش ایزون شد اومد پایین خیلی چندشم شد 

اما خودم خیلی دوس دارم بچمو شیر بدم امیدوارم بخوره و بهش بسازه تا تپلی شه

اوایل که شیردهی شروع میشه دیگه به اوج سایزش میرسه و بعدش که شیردهی قطع میشه انگار شیر از تو کیسه فری ...

ایی شوهرم منو دار میزنه سینه های خوشگلم خربزه مشدی بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
نگران بعدشم که میخواد شل و اویزون شه یاد یه خاطره ی بد میفتم یه بنده خدایی دراورد بچشو شیر بده سینش ...

اگه تونستی بیا پی وی

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
من يك سايز  شير هم نميدم  زود برميگرده سر جاش  زايمان قبليمم همين بود  اوايل ...

اهان ولی من دلم میخواد خودم شیر بدم نمیدونم بخوره یا نه

اره مال منم هالش تیره تر شده چون همیشه درد میکنه نوک داره اما قبلا اینطوری نبود  تو میخوای خود ...

هر وقت باشم میدم.سرکارم نمیتونم دایم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایی شوهرم منو دار میزنه سینه های خوشگلم خربزه مشدی بشه

شير نده به همين راحتي

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706