2752
2734

درکت میکنم ولی هنوز مادر نشدی چون یه مادر مجبوره بچشو ببره دستشویی و بشورتش و اه اه نمیکنه ، فینش رو تمیز میکنه و حالش بد نمیشه دیگه واسه مادرا عادی میشه😁 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درکت میکنم ولی هنوز مادر نشدی چون یه مادر مجبوره بچشو ببره دستشویی و بشورتش و اه اه نمیکنه ، فینش رو ...

🫠🫠🥲 ولی من دارم از گرسنگی میمیرم:))))

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🫠🫠🥲 ولی من دارم از گرسنگی میمیرم:))))

خیلی لوسی بچه ها وقتی کوچیکم دقیقا موقع ناهار و شام خودشونو کثیف می کنن معمولاً مادر بنده خدا از سر سفره پا میشه می‌ره پوشک عوض می کنه و مجبوره چون بچه داره بعدش دوباره بیاد سر غذا چون کلی کار نکرده داره ی آدم با بچه کوچیک کار مامانت اشتباهه ولی تو هم وسواس داری

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
2731
نه دیگه اسی باید غذا با گیگیلی بخوره،مامانش فک نکنم بتونه عادتش ترک کنه😂

🤣🤣🤣

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
خیلی لوسی بچه ها وقتی کوچیکم دقیقا موقع ناهار و شام خودشونو کثیف می کنن معمولاً مادر بنده خدا از سر ...

اون مادره فرق میکنه

بعد مامان من تازه از حمومم بیای خودتو سابیدی باشیم میگه این چ بوییه میدی🥴😂

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
اون مادره فرق میکنه

این همه بچه هم تو سن پیری لگن میذارن برای بچه هاشون ی دایی دارم خیلی زیاده بر طبع هست ولی وقتی که مجبور شد این کارو واسه بابابزرگم کرد ببین واسه خودت بزرگش کردی و خودت اذیت میشی واسه خودت میگم

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 
مامانم گفته ب من دست تو مماغت نکنی گیگیلی در نیاری شوت نکنی

اماااا منننن بییی عدبمممم

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫