2733
2734

خیلی وقتا بوی عرق میده 

دیشب رفتیم بیرون بوی وحشتناک سیر میگم چرا اینقدر سیر خوردی میگه عفونت دارم باید همش بخورم🤢 

خونه رو که تمیز نمیکنه همش منه بیچاره هرروز باید وسایلارو بذارم سرجاش  یک ماه من خونه رو گردگیری نکرده بودم و  و سرامیکارو طی نکشیده بودم وحشتنااک همه جا خاک گرفته بود امروز تمیز کردم الان گردن دردم

اینو کجای دلم بذارم بعداز گردگیری من رفته جارو دستی برداشته جارو کرده همه جا پرخاک شده میگم خب مامان خودم جارو برقی رو برمیداشتم🫤🫤

بدتر از همه امروز نشسته بود جلوم در بینیش کثیف بود همش تحمل میکردم یه لحظه گفتم مامان ببخشید من حالم بد میشه در بینیت یه چیزه یهو بادستش کند کرد به شلوارشش😑 حالا دستمالم کنارمون بعد گفتم واای تروخدا دیگه دست به هیچی نزن دودقیقه نشد گوشی منو برداشت گفت برات نوتیف اومده😐😐 دوساعت گوشیمو ضد عفونی کردم بعد به من میگه من تمیزم تو خیلی حساسی🫤🫤😐😐😐😐😐😐

سنشم سی و خورده ای بیشتر نیست من ۱۸ ام 

به ظاهرشم که میریم بیرون درست نمیرسه اینم بگین چکار کنم

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو که یکم وسواس داری انگار  ولی جدای اون مامانتوببرین مشاور.

عزیزم تمیز بودن به معنای وسواس داشتن نیست 

اره واقعا

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

😂😂😂😂

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
حال مارو هم که به هم زدی 

شرمنده عزیزم چاره نداشتم جز تاپیک زدن یه دردایی رو به هیچکس نمیشه گفت

مجبوری حالا اینجا ابرو بدبختو ببری

اینجا کسی که نمیشناسه😂🥲 ولی چکار کنم اینجا نپرسم از کی بپرسیم