2733
2734

چ فایده ، همه پولشون می‌ره ،پس چطور پس انداز میکنند؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
احمقن 

برات گزارش میزنم تا یاد بگیری حق توهین به هیچ ایرانی رو نداری

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

بچه ها یه کفش خریدم خوشم اومده کفشه 300 هزار تومن.. بنظرتون عین همون کفشه باز بخرم دوتا داشته باشم؟؟؟ 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏

نیازی نی هربار ی دست لباس کامل عوض کنی اینجوری ک نمیش

استایل شخصی تو پیدا کن فرم بدنتو بشناس اصول و قانون استایل رو بدون اون موقه با ی ایتم چندین استایل میزنی 

...