2733
2734
عنوان

ممکنه باردار باشم؟؟

86 بازدید | 8 پست

من ۱۶ فروردین تاریخ اخرین پریودیم بود ۲۳ فروردین پاک شدم بعداز اون مشکل فشار پیدا کردم و به تجویز پزشک قرص جلوگیری رو کنار گذاشتم بعد اول اردیبهشت باز لکه بینی داشتم ۳ روز چون قرص ال دی و قطع کردم الان ده روزه علایم کمر درد و شکم درد و ترشح زیاد دارم جلوگیرمون طبیعی هست ولی دو سه بار محافظت نشده بود بنظرتون ممکنه باردار باشم چون علایم دارم و نمیشم چیکار کنم میترسم بی بی چک بزنم و مثبت شه😐🤦‍♀️

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دو سه بار محافظت نشده بود?ما کاندوم پاره شد با چند قطره و خوردن قرص اورژانسی حامله شدم.بعد تو سه بار😐😐😐احتمال حاملگی زیاده

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
دو سه بار محافظت نشده بود?ما کاندوم پاره شد با چند قطره و خوردن قرص اورژانسی حامله شدم.بعد تو سه بار ...

شوهر نفهمم گفت هیچ نمیشه چون چهار ساله جلوگیری قرص میخوردم گفت ب این زودی نمیشی و فلان سر پسرمم یکسال طول کشید حامله شدم😢

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
شوهر نفهمم گفت هیچ نمیشه چون چهار ساله جلوگیری قرص میخوردم گفت ب این زودی نمیشی و فلان سر پسرمم یکسا ...

حالا تو بارداری قبلت طول کشیده شاید الانم نشده باشه....دیگه سهل انگاری نکن اگه بچه نمیخوای شانسیه یدفعه دیدی شد

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
حالا تو بارداری قبلت طول کشیده شاید الانم نشده باشه....دیگه سهل انگاری نکن اگه بچه نمیخوای شانسیه ید ...

دقیقت از بدشانسی همیشه برعکس هست الان برم بی بی چک بخرم فردا بزنم چون تهوع هم دارم و کمر درد هی میاد و میره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙