2752
2734

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خیلی عذاب میکشم هروز ارزوی مرک میکنم

خدایا دیگه صبر ندارم چرا به دادم نمیرسی

اخه😭😭😭😭😭😭😭

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نههه این حرفو نگو 

ابجییییی حرف مردن رو نیار

خودت میدونیییی که چقدر باارزشی برام

نکن😭

خدا بزرگه بخدا هرکاری از دستم برمیاد میکنم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
عزیزدلم درکت میکنم🫂انشاالله به زودی مشکلتون حل میشه

بخدا خیلی درد داره کاش ده سال از عمرم کم بشه ولی برم تو شهر خودم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
نههه این حرفو نگو  ابجییییی حرف مردن رو نیار خودت میدونیییی که چقدر باارزشی برام نکن😭 خدا ...

نونو من غلط کردم شوهر کردم گوه خوردم😭😭

نونو من غلط کردم شوهر کردم گوه خوردم😭😭

عزیزدلم 😭😭😭

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ایشالا همین زودیا بیای کرمانشاه🥺💖 

من از دوری شهرم دق میکنم بخدا کلی از موهام سفید شده

میفهممت منم زیادی به خانواده و شهرم وابسته م

توروخدا فک کن منم خاهرتم تو برام دعا کن انگاری خدا زجه های منو نمیبینه

الان کدوم شهری؟ بگردم الهیییی

سنندج🤮🤮🤮

عزیزدلم 😭😭😭

بعضی وقتا فک خدکشی میزنه بسرم

بعضی وقتا فک خدکشی میزنه بسرم

عزیزم بفکر خانواده ات نیستییییی

بفکر دوستات خواهرت خیلیا دوست دارن یا شوهرت

آخر سرم من🥺 درسته غریبه ام ولی برام باارزشی 

2706