2752
2734

خواب دیدم بهم گفت پول بده تا آیندتو ببینم بهت بگم ب خدا عین واقعیت بود یادمه با تصویرم بهم نشون داد...

خودمو دیدم با کلی طلا ، لباسای انچنانی، آرایش خفن، عمل و خیلی عوض شده بودم خیلی خوشگل و شبیه آدم حسابیای پولدار به نظر میرسیدم 

یادمه خندم گرف با خودم گفتم آخ جان لابد یه شغل درست د حسابی دارم که انقد وضعم خفنه

بعد یهو نشونم داد تو کاواره بود یه دختر فراری که کارم رسیده بود به تن دادن پسرای پولدار بدجور حالم گرفته بود هی گریه میکردم که چرا آیندمو باس ببینم الان امیدی برای زندگی ندارم

وقتی از خواب پاشدم کلی گریم گرف و خداروشکر میکردم واقعی نبود😢💔

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨ ️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

صدقه بده توسل کن به حضرت زهرا نترس تعبیر بدی نداره شیطان ناامیدت میکنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
اتفاقا شام نخوردم

یه چیز بگم ناراحت نشو غزمن بخداذمنظوری ندارم.

احتمالا هیلی به پول فکر میکنی.ودوست داری وبا خودت میکی از هر راهی باشه باید پولدارباشم .درسته شما منظپرتون اون راه نیست.منظور شما شاید در حد اشپزی به دیگران واین کارها بوده.

ولی این یه تلنکری از طرف خدا .خواسته بهت بگه زیاد به پول فمر نکن.

واقعا میگم اونایی که پولدارن.فکر نکن خوشبختن .خوشبخت کامل نداریم تو این دنیا .اگرم باشه انگشت شمارن.مثلا یکی پولداره.ولی مریضی داره.یا زندگیشون اوکی نیست .مثلا ما.واقعا میگم.

همش با خودم میگم کاش پولدارنبودیم.خونه نداشتیم.مستاجر بودیم.ولی منو بچه هام ارامش داشتیم.آسایش وازادی داشتیم.