2733
2734

من رشتم میکروبیولوژیه و یه مدت رفتم سر کار دیدم من ادم این کار نیستم و نرفتم نوشتم واسه ازمون استخدامی و اصلا نخوندم ۱۸ روز دیگه ازمونشه و فک نکنم قبول شم ولی خودم درامد در حد ماهی ۲ دارم یعنی شاگرد دارم و اینکه دارم میرم مژه یاد بگیرم برای استقلالم که کار کنم باهاش و همسرمم حمایت میکنه هر چی بخوام در حد توانش برام میخره و قراره برام ماشین بخره تا چند ماه اینده یعنی تقریبا نیازامو برطرف کرده از هم سن و سالای خودم یه قدم جلوترم بدون اینکه کار کنم 

ولی از خودم چیزی ندارم پدرم خیلی دوست دارن من معلم بشم ولی من اصلا نخوندم ولی دوست دارم بهمن ماه ارشد بخونم بخاطر علاقم ویه هنری یاد بگیرم و از دوماه بعد برم ورزش 

ولی در حال حاضر هیچ هنری ندارم خانه دارم و از جیب همسر دارم خرج میکنم و نهایتش همون ماهی ۲ تومنه که در‌میارم ولی میخوام فعال باشم بنظرتون چه کارایی بکنم

عاشق کارای هنریم یعنی ده ساعتم کار کنم پشت سرهم خسته نمیشم و بازم ادامه میدم 

این تاپیکو یک ماه پیش زدم حالا کلاس مژه نوشتم و دو جلسه رفتم و میدونم حوصلشو دارم که کار کنم 

یه کاریم پیدا کردم در هفته ۱ روز برم وماهی ۱ تومن بهم بده یعنی ادمین یه کانال بشم ولی نمیدونم به همسرم بگم قبول میکنه یا نه خیلی دلم میخواد ولی همسرم کلا مخالف این کاراست 

کلی شیرینیم شروع کردم از یوتیوب یاد میگیرم و قراره برم دوره فنی حرفه ایی شیرینی پزیم مدرک بگیرم 

بنظرتون تو ایندم کم کاری کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاش شغل خودتو ادامه بدی و بشینی درس بخونی من کلی هزینه کردم میکروبلیدینگ یاد گرفتم ولی اینقد که اشباح شده که مشتری نداره حیف درسی که خوندی ول کنی بری دنبال مشتری بگردی

کاش شغل خودتو ادامه بدی و بشینی درس بخونی من کلی هزینه کردم میکروبلیدینگ یاد گرفتم ولی اینقد که اشبا ...

همه میگن ولی بخدا دست خودم نیست خون که میبینم دستم میلزره یه سری کل اطافمو خوتی کردم اخر لخته زد خون 

کاش شغل خودتو ادامه بدی و بشینی درس بخونی من کلی هزینه کردم میکروبلیدینگ یاد گرفتم ولی اینقد که اشبا ...

من عاشق هنرم و کلا دلم میخواد کار هنری کنم بعد مشتری مژع ام میگن خوبه ولی باید یک سال سرمایه گزاری کنی روش 

بله بنظر من کم کاری کردی که درس نمیخونی برای استخدامی از این چیزا آینده در نمیاد شغل آرایشگری بنظر م ...

من واقعا حس خوبی ندارم با درس درس اولشم عاشق عکاسی بودم قرار بود برم عکاسی خانوادم گفتن هزینشبالاست 

قبلا مشتری بود آرایشگر کم بود الان روزی هزاران نفر میرن آموزش مژه و ناخن واقعا خواهرانه بهت میگم درامدی نداره زنا بزور پول میدن بعدم مدام پیام میدن مژه هام ریخت چشمام سرخ شد میرم شاکی میشم و..... منم کلی هزینه کردم دوماهم کار کردم پشیمون شدم الان ارشد روانشناسی میخونم میخوام حاضر شم برا استخدامی