2752
2734

درد داشت؟چن سالته؟

قبلش دارو مصرف کردی؟

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماه پیش برای آیو آی دارو مصرف کردم اما فولیکول هام رشدش تعریفی نداشت 

موند ماه بعد 

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
2731
درد داشت؟چن سالته؟ قبلش دارو مصرف کردی؟

من متولد ۷۴

خیر درد نداشت مثل یه معاینه معمولی

دارو هم دوبار آمپول زیر نافی برام تجویز کرد که تخمکام رشد کنن و بعدش آمپول hcgکه تخمکام آزاد بشن و امروزم iui

من متولد ۷۴ خیر درد نداشت مثل یه معاینه معمولی دارو هم دوبار آمپول زیر نافی برام تجویز کرد که تخمک ...

امپول زیر ناف خود پزشک میزنه یا تزریقات؟

درد نداست؟

ان شااله بسلامت گل پسرتو بغل کنی، هزینه ش چقدر شد و سخت نبود؟

انشاا. تاپیک بزنم هم گرفت و هم پسر شد

خداروشکر یه دختر فوق العاده ناز دارم

اینم بچه دوممه

هزینش زیاد نشد

یه ۶.۷ تایی قبلش و سونو د آرمایش و داروهام شد هزینه امروزمم ۴ و ۹۰۰ ازم گرفتن

چندبودن سایزشون.مشکل بارداری داری؟ یا تعیین جنسیت؟ بچه چندمته

سایزش کم بود دقیق یادم نیست چند بود

بچه دوم

قبلش اقدام نداشتی ؟مستقیم رفتی آی یو آی؟

۳ماه رژیم غذایی داشتم بعد رفتم اقدام.اما قبل اقدام ک سونو دادم برای روز تخمکگذاری گفتش تخمکت آزاد شده دیر اقدام کردی امکانش کمه ک بگیره

و البته هم نگرفت

دیگه گفتم iuiکنم درصدش بالاتره

رژیم ۵۰ درصدiui80درصد