2752
2734

دلیلش چیه واقعا?

من دارم میپوکم از گرما مادرم میگه سرده.بدنش مشکل داره فکنم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نخیر 

تو زمستون میگن گرمه دهنمونو سرویس میکنن 

تو تابستون مبگن سرده بازم دهنمونو سرویس میکنن 

بتورت نیشه تا اول دی ماه از ترس مامانم بخاری تذاشته بودیم ؟

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
وای شوهر من دیشب بخاریو تا ته داده بود بالا منم تو آشپز خونه بودم دیدم دارم میمیرم پنجره ها و درارو ...

بخدا اینا یچیزیشون هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
مامان بابای من اینطورن😂

فکنم مادرم فک میکنه اگه گرمایی بکشیم یچیزی بهمون اضافه میشه عمرمون زیاد میشه ولی از سرما میمیریم در صورتی که ادم گرما زده هم بشه میمیره.

منم انقد حساسم به گرما زیاد گرمم بشه غش میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی سن بره بالاتر بدن ضعیفترمیشه

بعید نباشه گوشت که بدن مادرم نیست همش استخونه سردشه.😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فکنم مادرم فک میکنه اگه گرمایی بکشیم یچیزی بهمون اضافه میشه عمرمون زیاد میشه ولی از سرما میمیریم در ...

😂😂نه شاید بنده خدا استخوانش به سرما حساسه مث مادر من

پدر و مادر چراغ خونن،،خدایا چراغ هیچ خونه ای رو خاموش نکن...الهی آمین🤲

ما برعکسیم 

اوناکولر و روشن میکنن من خاموش میکنم 😄سرده خببب  الان به تفاهم رسیدیم ظهرا کولر همه جا روشنه به جز اتاق من 

شبا کولر اتاقم روشنه بقیه جاها تقریبا خاموشه🥴