2733
2734
عنوان

۵۰ سالگی و کودک ۱۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 79 پست

والا ما یه خانواده تو فامیلمون داریم 

دخترهای خانواده ۵ تا هستن و همه پزشک انواع تخصصها

یه بچشون رو مثلا توی ۲۷ یا ۲۸ سالگی بدنیا اوردن 

دومی رو بالای ۴۰ سال 

نظرشون هم اینه که بچه خانمها رو جوون میکنه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

مگه به خواست منه دلم نمیخواد اون بچه خجالت بکشه بگه من مامانشم و ۴۰سال اختلاف سنی داریم و همه افکار و عقیده هامون متفاوته آزار ببینه 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بچه خودت باشه چرا که نه همین الان آقایونی سراغ دارم که 50 سالگی تازه بچه‌شون بدنیا میاد یا هنوز ...

خوب سراغ داری رو ول کن همه ی ما سراغ داریم میخوایم ببینیم آینده اون بچه نمیگه تو پیری چرا منو به دنیا اوردید

۳۳ سالمه بینهایت از بچه کوچیک بدم میاد اصلا حوصله شون رو ندارم

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
2731

یا خدا این تاپیکها رو میبینم قلبم میریزه

منم چهلم و باردارم

ولی باهاتون شرطمیبندم از نود درصد کساییکه تو تاپیکن جوونتر میزنم و سرحالترم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نوه رو با بچه قیاس میکنی؟؟؟؟؟؟؟  پدرم جوری باهامون رفتار می‌کرد نفس بزور می‌کشیدیم  الان ...

دقیقا نوه و بچه قابل قیاس نیست خیلی از پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها نوه هاشونو مدرسه میبرن میارن 

من ۳۷سالمه و تازه باردار شدم چندماهه....وقتی میرم توی فکر بارها این موضوع ذهنمو مشغول می‌کنه که بچم ده سالش بشه من فلان سنمه ....ولی خب خدا دیر بختمو باز کرد....ان شاالله بتونم مادر خوب و لایقی برای بچم باشم.

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
یا خدا این تاپیکها رو میبینم قلبم میریزه منم چهلم و باردارم ولی باهاتون شرطمیبندم از نود درص ...

عکس

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔

بستگی به آدمش داره من 24 سالگی دخترم رو دنیا آوردم و دیگه حوصله بچه نداشتم و تک فرزند موند دختر داییم 43 سالگی سومین پسرش رو بارداره خیلیم ماشالله سرحاله در حالی که دختر من خیلی آروم بود و پسرای اون فاجعه بودن از فضولی