2733
2734
عنوان

شوهر پولدار ولی خسیس

755 بازدید | 37 پست

شوهرم کلا وضعش خوبه وضع خانوادشم خوبه

ولی ب من سخت پول میده

چکار کنم بهتر بشه؟؟ سیاست ب خرج بدم یا با دعوا بش بفهمونم خسیسه؟

مثلا روز زن کادو در حد روسری بهم داد و شیرینی خرید

من انتظارم بیشتر بود 

یا مثلا جایی ک میرم لیزر هر جلسه ۱۲۰۰ هست خودشم دیده ک چقدر خوب شده موهام رفته ولی سختشه پول بده

یا مثلا عیدی ب بچه خواهرم فقط ۱۰۰ تومان داد ک بنظرم خوب نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر سابق من خیلی خرج میکرد 

کلا برای همه خرج میکرد 

کادوهاش به من زیر پنجاه تومن نبود 

چون خانوادشم همون بودن کلا خیلییی خرج میکردن برای هر چیز کوچیکی

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
شوهر سابق من خیلی خرج میکرد  کلا برای همه خرج میکرد  کادوهاش به من زیر پنجاه تومن نبود&n ...

اینارو گفتم که بگم من کار خاصی نمیکردم اون دیگه خصلت خودش بود و نمیشه کاریش کرد متاسفانه

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
چطوری ؟

اینو واقعا نمیدونم استاتر گفته بود 

منم فکر کردم میتونه

در کل خسیس را باید مدام ازش بگیری

یه مدت نگیری کلا دیگه نمیده

مدامم بگی فلان چیزو نیاز دارم باید بخریم و... (نه در حد رو مخ رفتن)

وقتی خرید برو سراغ چیز بعدی