2733
2734
عنوان

شرمنده همسرم هستم......

212 بازدید | 9 پست

مشکلی که دارم باید استراحت کنم وموقع پریود دیگه واقعا زمین گیر میشم..... از یه طرف همیشه خونم مرتب بود و میدونه چقدر حساسم ب این موضوع الان ب شوخی غر میزنه ها ولی کارا رو خودش انجام میده...... عادت نداشتم من بخوابم اون کار خونه بکنه اذیتم حالا حالاها هم وضعم اینه چون عمل دارم بعدشم که ای وی اف 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم موقتیه. استرس براتون خوب نیست. ان شالله بزودی با مامان شدنتون دوتایی جشن میگیرین و این روزا فراموشتون میشه. اشکالی نداره مردا یکم کمک کنن بیشتر قدر میدونن

ناراحت نباش بابا بزار کاری بشه 😂 عشق کن برا خودت استراحت کن اینهمه شوما کار خونه کردید ی بارم اوشون کار کنن😊🥲

👩‍🦯🗿                                                            اقایون داداشا نبینم درخواست بدیناااا👺.                                 خانمای گل برای حاجت رواییم با قلبای پاکتون ی صلوات بی زحمت میفرستین؟ اجرتون با صاحب الزمان😇🌱🤍
کارشون خیلی سنگینه.... قبلا کمک میکرد ولی الان تقریبا همه کارا با اون شده

خب شده که شده

هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد

بچه میخواد اینارو هم تحمل کنه

مگه نوکر خونشی که بابت ظرف شستن و جارو نزدن شرمنده بشی

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

فکر کردم دور از جون بیماری عزیزم مساله ای وی اف و به دار شدنتونه خجالت نداره که اونم همکاری کنه . این همه درد و امپول رو شما باید به جون بخری خوب اونم کار اضافه تری بکنه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚