2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زدشما شرایط دریافت کارت رو دندارید بخدا قلبم از خون خالی شد تا غروب هم شرایط کافی نت رفتن ندارم مردم دیگه 

دیدم بچه ها گفتن برای ما هم همینو نوشته یکم اروم شدم نفسم بالا نمیاد ولی 

2731
یکم به اون سایت مهلت بدید نفس بکشه  فردا که امتحان نیست... میگیرید بالخره  کل تاپیکا شده ...

تقصیر خودشونه که سایتشون ضعیفه نمی تونه تحمل کنه ، من نمیخوام بیوفته آخر سر ، برا یه سریا اطلاعات مشکل داشت برا یکی زده بود محل آزمون کویت شب امتحان که نمیشه درگیر این حاشیه ها بود

زدشما شرایط دریافت کارت رو دندارید بخدا قلبم از خون خالی شد تا غروب هم شرایط کافی نت رفتن ندارم مردم ...

نگران نباش همه همینن من حتی نمی تونم وارد سایت بشم ، البته پیگیری کن یوقت مشکلی نداشته باشه

نگران نباش همه همینن من حتی نمی تونم وارد سایت بشم ، البته پیگیری کن یوقت مشکلی نداشته باشه

عجب مصیبیتی گرفتار کردن مارو بعد یه کاربر چند روز پیش میگفت برو تحقیق کن تا دستاوردها بیاد دستت الکی حرف نزن موندم تو این دستاوردها فقط 

یه کارت نمیتونیم بگیریم 

از کجا پیگیری کنم شما میدونی راهنماییم کنی ؟

شماره هایی که داده زنگ میزنم همه اشغاله 

آره اونا که همیشه اشغاله زنگ بزنید آموزش و پرورش شاید اونجا بتونن راهنمایی کنن

ممنون 

همین جوری هم اموزش و پرورش متطقه ما جواب نمیداد الان که پنج شنبه وقت اداری تمام شده اوضاع سایت افتضاح فقط خدا جوابشون رو بده با این برنامه ریزی هاشون کم استرس داریم 

ممنون  همین جوری هم اموزش و پرورش متطقه ما جواب نمیداد الان که پنج شنبه وقت اداری تمام شده اوض ...

🌹🌹 ، آره معمولا جواب نمیدن دیگه نهاینا تا شنبه میاد نیومد به یکی بگین بره براتون پیگیری کنه