2752
2734
عنوان

خانواده پولداری دیدین که خانوم خونه دار باشه و شوهرش پولدار فقط؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 91 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😊40 درصد جامعه بر این مبنا میچرخه

۴۰ کمه شاید ۶۰ درصد😂

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
بله خودم.البته شاغل بودم همسرم موقع خاستگاری گفت نمیخواد دیگه بری سرکار.چون حقوق یکماه من اندازه درآ ...

الان خودتون راضی هستید خس کمبود دست نمیده مثلا از لحاظ موقعیت اجتماعی اینا ک سرکار نرفتی؟

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2731
زندگی صاحب یکی از جواهر فروشی های معروف تهران رو از نزدیک دیدم قبلا پدر این شرایط رو داشت الان پسر ...

چه جالب 

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

اینکه میگن پول چرک کفه دسته یه شعاره... 

پول خیلی مهمه و همه بخاطر پول میرن سرکار 

وقتی یه مرد پولدار باشه چرا زنش باید به سختی بیفته و بره سرکار؟ 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
میدونم  کسی که پولداره دنبال دختر شاغله نه کسی که درآمد نداره

آره سوالم راجع همین بود، میخواستم ببینم کسیو دیدن اینطوری نباشه اصن

اینکه میگن پول چرک کفه دسته یه شعاره...  پول خیلی مهمه و همه بخاطر پول میرن سرکار  وقتی ...

نمیدونم واقعا به هر حال زنه شاید دوست داسته باشه خودش موقعیتی تو اجتماع داشته باشه مثلا.. شغل خوب منظورمه دیگه..

اینکه میگن پول چرک کفه دسته یه شعاره...  پول خیلی مهمه و همه بخاطر پول میرن سرکار  وقتی ...

اخ اخ راست گفتی 

من پنج صبح از خونه میزنم بیرون که هفت برسم 

سرکار 

اگه شوهرم درامد خوبی داشت بخدا از خونه تکون نمیاوردم 

هشت ساله بچه نمیارم چون اوضاع مالیمون خوب نیست 

اخ اخ راست گفتی  من پنج صبح از خونه میزنم بیرون که هفت برسم  سرکار  اگه شوهرم درام ...

ببخشید میشه بپرسم درامد شوهرتون در چه حده ک میگید خوب نیس؟

آره سوالم راجع همین بود، میخواستم ببینم کسیو دیدن اینطوری نباشه اصن

من تو این نسل ندیدم همچین چیزی

طرف پولدار ترین هم باشه از پول بیشتر بدش نمیاد و میره یه دختر با موقعیت اجتماعی خیلی خوب بگیره. 

از طرفی من به عنوان یه دختر نمیتونم قبول کنم از شوهرم واسه همه چی پول بگیرم. همین الان که هنوز شغل ثابت ندارم دوست ندارم خرج همه چیو بابام بده 

زن احساس مفید بودن میکنه وقتی تو جامعه است 

گذشته قدرتشو نداره آیندتو خراب کنه
میدونم  کسی که پولداره دنبال دختر شاغله نه کسی که درآمد نداره

در قشر تحصیلکرده بله من هم جز این ندیدم

اما بین اقشاری مثل ورزشکاران حرفه ای، بازاری ها و این تیپ مشاغل بیشتر ظاهر و پوشش و مسائلی از این دست مطرح هست 

در واقع اغلب یه خانم زیبا و جوان و خوش هیکل که در کنارشون پولدار بودنشون رو با سر و ظاهر خانم بین بقیه بتونن به رخ بکشن