2752
2734

سلام،خواب هممون به هم ریخته،بچم تا چهارماهگیش اصلا شبا خواب نداشتیم،ولی خب بعد از چهارماهگی اوضاع خواب رو به بهبودی رفت الان بچم نزدیک چهارده ماهشه و عملا نمیشه بندازیم گردن چهارماهگیش

شوهرم دیگه شورش دراورده اولا میخوابید تا نه بعد کردش نه ونیم بعد ده بعد ده ونیم بعد یازده و دو سه روزه رسونده به یازده ونیم دوازده ظهر

بعد از اون طرف تا نصف شب از سرکار نمیاد،من و یه بچه داغون میشم نق میزنه 

من باید گرسنه بشینم بیاد دوازده میاد میره تو اکسپلور اینستا تا ساعت دو نمیاد شام بخوریم ساعت دو شام میخوریم میخوابیم

منی که ساعت ده خوابم میومده باید پا به پای اون بشینم شام بخوره بعد بخوابیم خودمم صبحا خستم تا ده میخوابم

کلافم از این وضعیت،هرروز میگه خاک تو سر من که صبحها نمیتونم زود بلند بشم

فردا صبح زود بیدارم کن،مرد نیسم اگه نرم

فرداش صداش میزنم بلند میشه نگاه ساعت میکنه میبینه مثلا ساعت نه هست یه لبخند میزنه به حالت هنوز وقت هست میخوابه،باز ده صداش میزنم نگاه ساعت میکنه میخوابه،یازده نگاه ساعت میکنه میخوابه

به هرروشی هم بگین امتحان کردم،تشویق،تحقیر

بعضی وقتا حس میکنم زبون بازه با اینکه این چندسال همچین موردی ازش ندیدم ولی بعضی وقتا حس میکنم این حرفا کع میگه خاک تو سرم سحرخیز نیستم واینا زبون بازیه برای ساکت کردن من

خونه رو ساکت کردم بارها بچه خوابوندم شام اماده تا اومد فقط بخوریم بخوابیم باز تا نرسونه ساعتو به دو نمیخوابه

کلافم کرده خواب منم به هم ریخته

گوشیشو شبا میام ازش بگیرم نشینه دوساعت تو گوشی زود بخوابه،،، داد وهوار راه میندازه که از صبح اصلا نتونستم برم تو گوشی همش در حال کار کردن بودم و منم دیگه سعی نمیکنم ازش بگیرم چون بدتر لجباز میشه

چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزيزم

شما با بچه ت براي خودت برنامه بريز 

و اصلا به اون كار نداشته باش

مثلا صبح زود پاشو كاراتو بكن با بچه ت بازي كن خريدت رو برو يا هر كاري كه داري

عصر و شبم همينطور

منتظرشم نباش ناهار و شامتم طبق برنامه خودت برو

اينجوري تو مجبور نيستي خودت رو تغيير بدي

ايشون بايد با شما هماهنگ بشه

تو برنامه خودتو داشته باش ناهار شامتو سر ساعت بخور برای اون بذار رو گاز بیاد خودش بخوره راس ساعتم بخواب بگو اومدی سرصدا نکن منو از خواب بیدار نکن این برنامه منه خواستی فلان ساعت بیا با هم شام بخوریم نخواستی هم تنها بخور خستم کردی .

سبک زندگیتون ریخته بهم وباید برید پیش یه مشاور چند جلسه بهتوون راهکار بده ک زود بیدار شین یه مدت سخته اما روی روال میوفتین

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣