2752
2734
عنوان

دعانویس

96 بازدید | 11 پست

خواهش میکنم ازتون اگ واقعااااا میشناسین کسی رو ک موکل داشته باشه و کارش عالی باشه معرفی کنین چند ساله درگیرم خسته شدم دیگه خواهش میکنم اگه میشناسین بگین😩😭

این اکانت به کسی دیگه واگذار شده❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امامرضا رو داری به یه مشت اجنه شیطانی چسبیدی؟ 

اجنه هیچ ولی هر وقت از امام رضا خواستم برعکسش شد 

به ویژا پسرشون امام جواد 

دلم تیر می‌کشه اون روزا یادم میاد التماس شون میکردم یه نگاه فقط یه نگاه. 

چند روز پیش پرچم امام رضا اودم شهرمون. نمیدونم چی شد خادمه مستقیم اورد پیش من تا زیارت کنم اولین نفر 

ولی من من قهرم از ته قلبم باهاش قهرم. 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
اجنه هیچ ولی هر وقت از امام رضا خواستم برعکسش شد  به ویژا پسرشون امام جواد    دلم ت ...

همچینین چند ساله تمام التماسشون کردم هیچ ب هیچ دیگ رو برگزدوندم

اجنه هیچ ولی هر وقت از امام رضا خواستم برعکسش شد  به ویژا پسرشون امام جواد    دلم ت ...

منم خیلی ساله حاجتم برآورده نشده، و گرفتارم خیلی زیاد نگم برات، ولی هیچ وقت از در خونه خدا و اهل بیت جدا نمیشم، میترسم از این که خدا ولم کنه کلا و کارمو به همون اجنه واگذار کنه، همه چی رو میسپرم به خدا و راضی‌ام به تصمیمش

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
همچینین چند ساله تمام التماسشون کردم هیچ ب هیچ دیگ رو برگزدوندم

اینا برای از ما بهترونن عزیزم. ما که معملولی هستیم. امید وارم مشکلت حل بشه من از دعا نویس چیزی نمیدونم ورگنه کمکت میکردم 

خدایاهر گاه دلم رفت تا محبت کسی را بگیرد تو او را خراب کردی ..خدایا به هر که وهرچه دل بستم تو دلم را شکستی..عشق هر کسی را در دل گرفتم تو قرار از من گرفتی.. 🖤دوری از تو برایم جهنمی ساخت که دیگر نای بلند شدن ندارم.
اینا برای از ما بهترونن عزیزم. ما که معملولی هستیم. امید وارم مشکلت حل بشه من از دعا نویس چیزی نمیدو ...

دیگ هر کی بدتر زندگیش بهتره

مرسی عزیز دلم❤️

منم خیلی ساله حاجتم برآورده نشده، و گرفتارم خیلی زیاد نگم برات، ولی هیچ وقت از در خونه خدا و اهل بیت ...

♥️

دیگ هر کی بدتر زندگیش بهتره مرسی عزیز دلم❤️

♥️🫂