2752
2734

هیچی 

سخت نگیر میگذره حست

فقط برا خودت قانون بذار که دیگه نزنی اگرم زدی آروم بزنی در حد پشت دست زدن 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین الان 

هی سوالاشو با داد میپرسید،یه دونه آروم زدم رو لپش

درد نداشت چون خیلی با ناز کردن فرق نمیکرد ولی برای همینم پشیمونم.باید خودمو کنترل میکردمو با حرف زدن حلش میکردم

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همین الان  هی سوالاشو با داد میپرسید،یه دونه آروم زدم رو لپش درد نداشت چون خیلی با ناز کردن ف ...

چرا پشیمونی؟ وقتی درد نداشته وحشت ایجاد نکرده فقط در حد تلنگر بوده 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
چرا پشیمونی؟ وقتی درد نداشته وحشت ایجاد نکرده فقط در حد تلنگر بوده 

چون از وقتی به دنیا اومده تا الان که ۷ سالشه برخورد فیزیکی به تعداد انگشتای یه دست نداشتیم.فک میکنم اگه من انجام بدم اونم اینکارو روی بقیه انجام میده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون از وقتی به دنیا اومده تا الان که ۷ سالشه برخورد فیزیکی به تعداد انگشتای یه دست نداشتیم.فک میکنم ...

میدونی من خودم دو تا بچه دارم گاهی واقعا به ستوه میام و کارای خطرناک میکنن که پیش میاد آروم بزنم پشت دستشون برا همین از تو پرسیدم چرا اصلا این کارو نمیکنی

آخه توی علوم تربیتی هم تنبیه هست ولی آخرین مرحله برای ترک رفتار اشتباه

خلاصه از این نظر پرسیدم ببینم کار من اشتباهه یا نه

میدونی من خودم دو تا بچه دارم گاهی واقعا به ستوه میام و کارای خطرناک میکنن که پیش میاد آروم بزنم پشت ...

دوتا خیلی سخته.مخصوصا که هردوتاشون نسبتا کوچیک باشن.قشنگ مغز آدمو می جوعن!حق داری

کاش بجای اون اراجیفی که تو مدرسه یادمون دادن،به اندازه ی یه ساعت توی طول یه هفته درس بهمون کنترل خشم و آروم سازی خودمونو یاد میدادن،یطوری که نه ما داغون شیم نه بقیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40