2752
2734

خانما چند بار شوهر خواهر شوهرم بهم پیام اینا میداد من شمارش رو بلاک کردم خطمم عوض کردم بعد دوباره شماره جدید منو از گوشی زنش برداشت یه بار پیام داد شوهرم دید رفت باهاش دعوا کرد گفت اشتباه شده و فلان

بعد من هی ب ‌شوهرم میگفتم با اینا رفت آمد نکنیم شوهرش بهم نظر دازه شوهرم گوش نمی‌داد

تا اینکه سه روزپیش دیدم بهم دوباره به شماره ناشناس زنک میزنم و پیام میده،زنک زدم شوهرم زود اومد خونه،یعذ دوباره زنگ زد شوهرم گوشی برداشت دیدیم شوهر خواهر شوهرم هست کلی فحش ناموسی بهش داد گفت میام می‌کشمت و...بازم ما به خواهر شوهرم حرفی نزدیم شوهرم به اون یکی خواهرش گفت اونم رفت گذاشت کف دست خواهرش،اونم شوهرش رو از خونه بیرون کرد (خونه به اسم خواهر شوهرم بود)بچه رو هم انداخت خونه مادرشوهرش،

و فعلا قهر هستند

مادرشوهر رو توی خیابون دیدم سلام دادم جواب نداد یه قیافه ای گرفته بود که نگو

الان هم مراسم چهلم یکی از اقوام اومدیم اصلا با من حرف نمیزنن و محل نمیدن 

منم به شوهرم گفتم دیگه آدم حسابشون نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهتر یه دفعه رور همه شون خط بکش مخصوصا الان که شوهرت میدونه تقصیر کیه ،فقط مواطب باش کوچکترین پیامی زنگی چیزی رو به روشوهرت خبر بده بعدن به تو انگ نزنن ،تو این جور ماجرا ها معمولا آخر سر داماد بی تقصیر میشه همه کاسه کوزه ها رو سر عروس میشکنن ،ببخشید میگن تو کرم داشتی که اون پیام میداد 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

تو کار درستی کردی از آبرو و زندگی مشترکت دفاع کردی اونها هم نمی دونند عصبانیتشون سر کی خالی کنند دیوار کوتاه تر از تو پیدا نکردند!

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!