2733
2734
عنوان

صندلی جلوی ماشین

152 بازدید | 26 پست

میخواستیم جایی بریم با خواهرشوهرام ۲تاشون از من بزرگترن بعد شوهرم درگوشم گفت وقتی خواهر بزرگم اومد تو بشین عقب اون بیاد جلو بالاخره سنی داره منم تعارف زدم ولی خیلی تو دلم بود خیلی ناراحت شدم از این رفتار شوهرم اگه مامانش بود یچیزی ولی خواهراش دیگه نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

والا مامان من معتقده زن باید بغل شوهرش بشینه

کم پیش میاد با داداشم جایی بریم ولی بریم هم عقب میشینیم

عقب احترامش بیشتره ک😁

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

حالا مگه صندلی جلو زودتر به مقصد میرسه عزیزم؟

احترام گذاشتی به خاطر سنش دیگه،

جاریم اینا هم که ماشین دارن از ما بزرگترن

به شوهرم همیشه تعارف میکنن جلو بشینه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ماشین یک وجبه جا هست 

اینقدر حساسیت نداره 

آفرین به همسرتون که اینقدر ادب داره وافرین به انتخاب شما

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706