2733
2734
عنوان

بیایید سوالات پزشکی تون رو بپرسی در حد توان جواب می دم

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 108 پست
سوالم نمی‌دونم میتونی جواب بدی یانه ولی یکی از اقوام خودکشی کرده و در بدترین حالت روحیه...اول باید ...

باید پیش روانپزشک برن شوک هم به صلاح دید ایشون در بعضی از بیماری های روان از جمله mddیا افسردگی شدید تجویز میشه یه فرایند ناخوشایند واسه اطرافیان ولی چون بیمار بیهوش چیزی احساس نمی کنه و خیلی خوب جواب میده 

عزیزم قارچ واژن دارم احتمالا خارش شدید دارم و کم و بیشی ترشح بی بو چیکار کنم؟فعلا شرایط دکتر رفتن ...

دارو که نمی تونم پیشنهاد بدم ولی علایم قارچ ترشحات پنیری توصیه ام اینکه بری و درمان کنی و بعد درمان حتما نزاری ناحیه مرطوب باشه روزی دوبار لباس زیر عوض کنی

2731
اره بازی میکنه چهار دست پا میره  تا دوسالگی اجی نمیتونست  بشینه  قبل دوسالگی  می ...

مامانی استرس نداشته باش گلم حتما دوباره پیش متخصص مغز و اعصاب کودکان ببر روانپزشک کودکان هم بد نیست یه ویزیت بکنه

من یک هفته هست دل‌پیچه دارم و اسهال به نظرتون دلیلش چیه

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
دعا کنید نیازی به شوک نباشه با دارو مشکلش حل بشه 🥺💔

ببین اگه به دارو جواب نده می برن ectیا همون شوک اگه حالش با اون خوب بشه چرا مثلاً اگه آپاندیسیت داشت شما نمیذاشتید عمل بشه اینم مثل اونه 

عزیزم اگه میخوای برای همیشه راحت بشی پزشک هومیوپات برو دارو هومیوپاتی بگیر 

خیییلی ممنونم

دکتر خاصی رو میشناسین در تهران که پیش ایشون برم؟

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم  

این جوش های قرمز که هم سطح با پوسته و یه مرور رنگشون سفید میشه بعد محو میشن و یک جای دیگ در میان نشانه حساسیت به پروتئین گاوی هستن؟

به دخترم فرنی میدم تازه

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای جوش دوران بلوغ چی خوبه که قطعی باشه؟

بعد اینکه من کلا چربی بدنم بالاست یعنی هم تپلم هم صورتم چربه همه جای بدنمم یکی دوتا جوش میشه پیدا کرد چیکار کنم؟حتی کف سرمم هست صورتمم که دیگه ماشالا

HOPE 2025^^✨💜
2706