2733
2734
همه جا سفیده  فقط رنگ قرنیز طرح چوب  قالی و مبل نخریدم  میز و ویترین مدل کابینت ها ...

خب اگه سفیده که خییلی خوب میشه

ولی بنظرم همش یکدست نباشه کابینتت

یعنی کرم قهوه ای و طوسی رو اگه با هم استفاده کنی خیلی خوب میشع

اگه همه رنگا روشن باشه خونه بی رنگ میشه

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کثیف نمیشه زیاد. با چی تمیز میکنی شما

عکسش توی تاپیکم هست تازع درست کرده هنوز نصب نکرده برامون.هنوزنرفتم‌توخونم.ولی سفیده.البته توی اشپزخونه نمیخام چیزی درست کنم داخل حیاط خلوت کابینت وگازو..این چیزاگذاشتیم اونجادرست میکنم.

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
خب اگه سفیده که خییلی خوب میشه ولی بنظرم همش یکدست نباشه کابینتت یعنی کرم قهوه ای و طوسی رو اگه با ...

ببخشید منظورم این بود که خونه بی روح میشه

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
2731
همه جا سفیده  فقط رنگ قرنیز طرح چوب  قالی و مبل نخریدم  میز و ویترین مدل کابینت ها ...

کابینت کلا سفید بزن.اگ نمیخای سفیدم بزنی کامل خب عکس اولی قشنگ ترع.کرمم خوبه

ای تواَمانِ هربلا،ماهمه دراَمانِ تو...
2706