2733
2734
عنوان

حالم از بابام بهم میخوره

201 بازدید | 11 پست

با مامانم دعوا کردن من رفتم جلو منم زد صورتم زیره چونم اندازه یه انگشت خط افتاده به نظرتون میره نکنه جاش بمونه خیلی ناراحتم دوروزه ازاتاق بیرون نرفتم الانم تااز سرکار اومد من اومدم تو اتاق درو بستم بهش سلامم ندادم دیگه نگاشم نمیکنم تموم شد مگه نمیگن پدر پشتو ستونه وقتی پدر من اینجوریه من دیگه به کی میتونم تکیه کنم کاش میشد ازاین خونه برم راحت شم خسته شدم ازاین زندگی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم پیش میاد همیشه ک خوشی ذو خوش حالی نیست . دعوا هم تو زندگی ها هست بعضی وقتا آدم ناخودآگاه کاری ...

مریضه حالت عادی نداره از وقتی چشممو وا کردم از دستش زندگی ندارم همش جنگو دعوا تو خیابون تو کوچه خواهر دلم خونه هیچکس از دلم خبر نداره همه میگن چقد شادی چقد خوشحالی نمیدونن من واسه اینکه از پا نیوفتم به زور خودمو شاد نگه داشتم ازبیرون میخندم ولی دلم خون گریه میکنه

حق داری ناراحتی واقعااا ... به خودت تکیه کن ... من خودمم زیاد کسی رو ندارم یا کسی که بخوام بهش تکیه کنم اما میدونی چیه ته دل پدر مادرا عاشقمونن (شاید حالا نمی‌دونم اما فکر میکنم اینطورن ) پس قابل اعتماد و تکیه هستن . 

بهترین کار اینه تو دعواهاشون نری اگه اینجوریه ( من خودم بعضی اوقات فقط میرم توی دعواهاشون که بحث عوض کنم )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟