2752
2734
عنوان

روتین موهامو که پرسیده بودید

1101 بازدید | 42 پست

تو یه تاپیکی روتین موهامو پرسیدن که گفتم یه تاپیک بزنم توضیح بدم 

@ایموگ    

@پتروسfadakar    

@mohijooon1300    

@چوبی_سابقم    

@سوگلی648    

محصولاتی که استفاده میکنم : 

قرص فیتو ، مولتی ویتامین مای ویتامینز 

تغزیه سالمی دارم و اب و میوه(اناناس،توتفرنگی ،کیوی ،انبه) و سبزیجات خیلی استفاده میکنم 

تو خونه سعی میکنم از سشوار و اتو و بابلیس زیاد استفاده نکنم ولی بخاطر شغلم سر پروژه ها معمولا مجبورم زیاد استفاده کنم متاسفانه 

فقط از برس چوبی استفاده میکنم 

موقع خواب کلاه خواب ساتن استفاده میکنم 

شامپو هام : فیتو (ضد ریزش و هفته ای ۲ بار استفاده میکنم) ، شامپو اوردینری ، نرم کننده او جی ایکس 

ماسک موی داخل حمام : کراستاس

ماسک موی بیرون حمام: کراستاس 

روغن ارگان : او جی ایکس 

سرم موی اوردینری و هیرتامین 

محلول ضد ریزش الپسین هم ماهی ۲ بار استفاده میکنم 

ماهی یکبار هم اسکراب اسکالپ و ویتامینه مو انجام میدم  

سوالی دارید جواب میدم💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعد رنگ موهات چی عزیزم چ رنگی هست و کل موهاتو بی رنگ میکنی من خیلی میترسم موهام در اثر رنگ خراب بشه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
هزینه کل اینا چقدر میشه عزیزم؟  بخوام انجام بدم که موهای خوبی داشته باشم  من موهام لخته&n ...

عزیزم دقیق نمیدونم باهم چقدر میشه

ولی ماسک مو هامو از ایران نمیخرم 

هزینه ویتامینه هم هرجا متفاوته ولی تو یه کلینیک تو زعفرانیه انجام میدم برای موهای من ۵ تومن 

اسکراب اسکالپ هم حدود ۱ و خورده ایه