2752
2734

میدید پشت سر هم ، یا از کسی بدی بگید 

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

دیدین بعضا اسم کسی میارن سر تکون میدن ؟ برا موقع تعریف اینکار رو میکنن یا بدی گفتن اوشخص

ب هیچ وجه درخواست دوستی نمی‌پذیرم 👿 ی بار قبول کردم تو غلط کزدن افتادم و توبه کردم ... هر بژی کورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من ترجیح سرم تو کار خودمه 

ن بابا منم همینطور 

میخوام فقط بدونم این وقتی از کسی حرف میزنن دیدی چن بار سرتون میدن در مورد اون شخص حرف میزنن ؟ این سر تکون دادنه برا موقع خوبی گفتن هست یا بدی ؟ یا هر دو تا میشه 

ن بابا منم همینطور  میخوام فقط بدونم این وقتی از کسی حرف میزنن دیدی چن بار سرتون میدن در مورد ...

آها نه برای بدی و اندوه ترجیح خوبی کوفتن جوابش لبخند من چون زیاد خوشم نمیاد با آدم صحبت کنم اینجوری تله پاتی میکنم 🤣🤣

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
آها نه برای بدی و اندوه ترجیح خوبی کوفتن جوابش لبخند من چون زیاد خوشم نمیاد با آدم صحبت کنم اینجوری ...

اها مثل  یعنی میگن فلانی آدم بدیه سر تکون میدن چن بار 

یا میشه خوبیش رو هم بگن و سر تکون بدن ؟؟؟

آها نه برای بدی و اندوه ترجیح خوبی کوفتن جوابش لبخند من چون زیاد خوشم نمیاد با آدم صحبت کنم اینجوری ...

منظرم اینه مثلا من نشستم پیش شما دارم از دختر خالم میگم و پشت سر هم چن باز اسمشو ک میارم سر تکون میدم؟ 

اها مثل  یعنی میگن فلانی آدم بدیه سر تکون میدن چن بار  یا میشه خوبیش رو هم بگن و سر تکون ...

میشه ولی ی لبخند کنارش بزنی خیلی بهتر

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست