2752
2734

چقدر پارسال تابستون که موقعیت شغلیم عوض شد و بهتر شد خوشحال بودم.

روی ابرا بودم.

کار عالی. در آمد نسبتا مناسب... و از همه مهمتر اینکه دوباره موقعیتشو داشتم کسی که دوسش دارمو ببینم.

ولی حماقت و سرسری گرفتنای خودم و اعتماد بیجا یه سری اتفاقای دیگه دست به دست هم داد تا اول اون آدم ازم متنفر بشه و بعدشم اون کار از دستم بره😔😓

مغزم داره میترکه از فکر. ۵۰ روزه اعصاب ندارم دیگه از فکر و خیال.

چرا تو این دنیا هیچ چیز خوبی سهم من نبود؟ مگه چه گناهی کرده بودم؟

چیشده اسی 

چه کاری از دستت در رفت

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی 😭 ببین اوضاع اقتصادی همه داغونه خیلی ها شغلشون یا از دست دادن یا در حال از دست دادنن از بس که بازار داغونه 

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔
2731

کاملا میفهمم چی میگی چون منم حدود یکسال پیش شغلم رو از دست دادم خصوصا در حالتی ک بدهی هم داشتم. گرچه بدهی هام رو خدا رو شکر تونستم پاس کنم اما این حس بد بیکار شدن خیلی برام سنگین بود. البته از موقعیت شغلیم اون موقع هم راضی نبودم اما بیکار شدن خیلی برام سنگین بود.

من هنوز نتونستم یه کار ثابت پیدا کنم متاسفانه، (چوک یک تایم زیاد منجمد شدم و توا  شروع کار جدید در خودم نمی دیدم ولی با پروژه ای کار کردن روزگار گذروندم) تازه شروع کردم به دیدن اگهی های شغلی، البته چند روز پیش هم توی یک مصاحبه رد شدم🥴 اما میخوام بگم هیچ حال بدی دائمی نیست. مطمئن باش اون کار هم بهترین کار زندگیت نبوده. حتما کارهای خیلی بهتری انتظارت رو میکشن.

ولی مثل من نشو زودتر به خودت بیا و دوباره شروع کن.🍀