2733
2734
عنوان

انظرتونو بگید

42 بازدید | 5 پست

اگه پسری یه بیست متر راه رو بدون پلک زدن و بااعتماد بنفس بدون ذره ای خجالت به یه دختر زل بزنه و دختره بگه چرا اینجوری نگاه میکنی پسره بگه چجوری نگاه میکنم دختره بگه بد بعدش پسره ب بالا نگاه کنه چه برداشتی می‌کنید نمیدونم چی شد این حرف از دهنم پرید ولی بنظرم خیلی احمقانه بود من شلوارمو درست میکردم پشت مثلا کانتری چیزی یجور مستقیم از رو نمی‌رفت طولانی نگاه کرد ک یه لحظه این حرف از دهنم پرید بنظرتون اینجور بنظر میرسه ک من آمار میدم یا توهم میزنم یا حق داشتم قبلا هم انگار تلویزیون تماشا میکنه مستقیم نگاه می‌کرد و تخمه می‌شکوند یجور ک انگار ادن ندیده ولی باز بنظرم حرفم احمقانه بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره ولی پشت میخندیدن اخلاق پسراس همه چی رو سوژه کنن

دقیقا اهمیت نده 

اتفاقا چون ضایع نشن میخندن و احتمالا پسرا هم به سوژه شدن دوستشون خندیدن 

فدات شم ذهنتو واسه جواب دادن به کسیکه توی زندگیت نیستو یه بار میبینیش اینقدر درگیر نکن

دقیقا اهمیت نده  اتفاقا چون ضایع نشن میخندن و احتمالا پسرا هم به سوژه شدن دوستشون خندیدن  ...

چون محل کارمه برام مهمه یکیم ک اخلاق مامانم باعث میشه اینطوری فکر کنم ممنون عزیزم 🌹♥️