2733
2734
عنوان

کم کاری تیروئد

210 بازدید | 39 پست

من دوهفته پیش چکاپ دادم گفتن کم کاری تیروئد داری و قرص دادن که ناشتا میخورم.میخلم ببینم کسی این مشکل را داشته و آیا باعث یبوست شدید میشه و قائدگی بهم میریزه و گاهی بدن درد و مهمتر توی روابط جنسی سرد میشن چکار باید کرد من الان حدود چهر روزه یبوست شدید گرفتم و هر چی فکر کنین خوردم اثر ندلشته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من ۱۵ سال دارم و دائمی هم هست  ن یبوست نمیشی اگ درست بشه قاعدگی هم بهم نمیریز

من آیت علائم را پیدا کردم الان چند روزه باید پاک شده باشم اما لک بینی دارم و یبوست وحشتناک گوگل سرچ کردم همه این علائم را نوشته بود

من آیت علائم را پیدا کردم الان چند روزه باید پاک شده باشم اما لک بینی دارم و یبوست وحشتناک گوگل سرچ ...

خب اگ هنوز یه ماه از خوردن قرصت نگذشت اره مال کم کاریه ولی همین ک قرص اثر کنه و کم کاریت درست بشه اثر اینا ک گفتی میره

مشکلی براتون نداشته؟ حل نمیشه

برای یسریا حل میشه یسریا نه

یه ازمایشه باید اونو بدی دکتر بهت بگه حل میشه یا نه ، چجور مشکلی؟ رو خلق و خو تاثیر میذاره (گاهی وقتا حالتای افسردگی داری ولی اوکی میشه) و اینکه چاق میشی 

2706