2737
2734
عنوان

محدود نمودن امکان ثبت‌نام

1713 بازدید | 7 پست
با سلام و تشکر فراوان از سایت خوبمان! مونس همیشگی من از اول بارداری تا کنون ...

با توجه به مشکلات اخیر پیش‌آمده در سایت، به نظرم رسید شاید بد نباشد که به نحوی ثبت‌نام افراد جدید در سایت رو محدود نمایید. مثلا اینکه ثبت‌نام حتما منوط به دریافت دعوت‌نامه از کاربران فعلی سایت باشد (مشابه سایت‌های اورکات و جی‌میل در ابتدای راه‌اندازیشان). امکان ارسال دعوت‌نامه رو می‌توان به طور پیش‌فرض غیرفعال تعریف کرد و پس از مدتی از حضور یک کاربر در سایت و اثبات حقانیت وی این امکان رو فعال نمود. همچنین می‌توان ثبت‌نام رو پس از دریافت اسکن شناسنامه قطعی نمود (مشابه سایت تیبان).
Lilypie Kids Birthday tickers
به به آقای دکتر میگفتید تشریف میارید خون میکردیم جلو پاتون . واقعا خستههههههههههههههههههههههههههههههههه نباشید
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس نتیجه میگیریم سیاست سایت به این قراره :

1- هر کس توانایی ثبت نام برای n مرتبه را دارد

2- هیچ اشکالی ندارد که شما با اسمی مختلفتان شخصیت های مختلف داشته باشید . در صورت تمایل میتوانید با یک نام کاربری قربان صدقه و با نام های دیگر فحاشی کنید

3-چرا محدود کنیم ثبت نام را ؟؟؟ دور همیم دیگه ....
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
2728
آقای دکتر خسته شدیم به خدا خواهش میکنم یک تصمیمی بگیرید برای این مزاحم ها که جدیدا تعدادشون زیادتر هم شده و همش باعث جنجال و نا امنی فضای سایت میشن حتی در کلوپ ها هم دیگه اون صفای قدیمی نیست :( آدم زده میشه من که روزی چند ساعت وقتم رو در سایت میذاشتم الان به زحمت یک ساعت سر میزنم از بس از دیدن دعوا ها تهمت ها هتک حرمت ها خسته شدم......

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
2738