2752
2734
عنوان

ازین رفتار نامزدم خوشم نمیاد

225 بازدید | 20 پست

خیلی خیلی احساساتیه همش داره ابراز احساسات میکنه یکماهه آشنا شدیم سریع نامزد کردیم که همو بیشتر بشناسیم فعلا از هم دوریم بخاطر درس و دانشگاه سنتی هم آشنا شدیم واقعا دیگه موندم در جواب پیاماش چی بگم نمیخواستم به این زودی ابراز علاقه کنم ولی اینقدر اون ابراز علاقه کرد که گفتم اگه نگم دلش میشکنه منم دوستش دارم ولی بنظرم دیگه داره خیلی تند میره تا حالا با هیچ دختری نبوده هر دومونم زیر ۲۵ سالیم البته چشم و گوش بسته هم نیست تو شهر بزرگ زندگی کرده قطعا کلی دختر داف تو دانشگاهشون دیده منم یه دختر شهرستانی ساده ام 

بنظرتون رفتارش عادیه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چشم و گوش بسته یعنی چه ؟ خوب همه ادم می بینن دور و برشون همین که احساساتشو برای تو نگه داشته تا برای یه رابطه قطعی خرجش کنه این مهمه . تو ذوقش بزنی هم بد سرخورده میشه حواست باشه یه مدت دل به دلش بده هیجانش میخوابه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
نامزد کردی بشناسیش ؟ بدون نامزدی نمیشد شناخت؟

نه چون خانواده ی سنتی داریم محرمیت هم نخوندیم هیچ کس هم خبر نداره یکسال همینطور در ارتباطیم برای شناخت

سعی کن رفتارای دیگشو کامل حواست باشه و این دوران برای شناخته . این محبت کردنا باعث نشه روی یه اخلاق بدش چشماتو ببندی

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️