2752
2734
عنوان

چکارکنم از بیکاری در بیام؟

181 بازدید | 19 پست

روزا تا عصر که شوهرم از سرکار بیاد تنهام و بیکار هیجا نمیرم همش تو خونه ام چکار کنم که حوصلم سر نره و درآمدی هم داشته باشم چ کاری پیشنهاد میدین؟

هزار بار اینجا تاپیک اینجوری زدم و دیدم هیچ راهکار بدرد بخوری ندارن هیچکس کاش حداقل همه یه شهر و منطقه بودیم تو پارک دور همی میذاشتیم بعد از ظهرا روحیه مون عوض میشد 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همه آنلاین شاپ دارن اگر سرمایه داری بزن اگر ن ک کلاس مهارتی ویزیو برو ک قبلا دوس داشتی بری

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
2731
هزار بار اینجا تاپیک اینجوری زدم و دیدم هیچ راهکار بدرد بخوری ندارن هیچکس کاش حداقل همه یه شهر و منط ...

من دارم برنامه اش رو میچینم برای خانم ها.

درخواست دوستی بدید پیام بفرستید گمتون نکنم.

خب برو سرکار🤨منم همینجوری بودم از بیکاری زیاد داشتم افسرده میشدم تا اینکه رفتم دنبال کار و الان مشغول هستم و روحیه مم عااالی شدههههه قبلا چون خونه تنها بودم همسرم تا شب سرکار بود اشتهای خوردن هیچ غذایی رو نداشتم ولی الان از،وقتی میرم سرکار دو وعده صبحانه میخورم😂نهار و عصرانه میخوریم با همکارا دیروز دوستم دیده منو میگه صورتت چقد چاق شده نسبت به قبل چکار کردی چی خوردی گفتم هیچی بخدا غذا زیاد میخورم منی ک اصلا آجیل نمیخوردم میبرم سرکار میریزم جیبم هرازگاهی در مبارک پسته بادام فندقی میخورم😇

'از‌کسـی‌ترسـی‌ندارم‌ولـی‌احتـرام‌قشنگتره'😊🤏🏻
این مغازه ها که دنبال همکار میگردن واس فروشندگی خیلی خوبه ها

نع نه اصلاااااا بدرد نمیخوره فروشندگی🥺من خودم قبلا کار کردم دیگه جمعه ها هم باید بری ولی این شرکت خصوصیا خوبه🥲👌🏻

خب برو سرکار🤨منم همینجوری بودم از بیکاری زیاد داشتم افسرده میشدم تا اینکه رفتم دنبال کار و الان مشغ ...

خیلی دلم میخواد برم بیرون سرکار اصلا روحیش رو ندارم از وقتی ازدواج کردم اینجوری شدم اعتماد بنفس صفر جاییم که شوهرم باهام نباشه حس نا امنی دارم میشم عین بچه ها که وسط جمع پدرشونو گم کرده باشن

نع نه اصلاااااا بدرد نمیخوره فروشندگی🥺من خودم قبلا کار کردم دیگه جمعه ها هم باید بری ولی این شرکت خ ...

چه جورین شرکت خصوصی ؟؟؟ ماهی چقدر میدن ؟؟ باید چیکار انجام بدی ؟؟؟ راستش تو دانشگاه کار عملی نکردیم بلد نیستم

چه جورین شرکت خصوصی ؟؟؟ ماهی چقدر میدن ؟؟ باید چیکار انجام بدی ؟؟؟ راستش تو دانشگاه کار عملی نکردیم ...

خب میتونی بری بعنوان منشی