2733
2734

بدبخت ارامانم  عدام کردن چه فایده دیگه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

احتمالا تجاوز كردع بعد از ترس كشته

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731
بدبخت ارامانم  عدام کردن چه فایده دیگه

هيچ قاتلي اونم قتل به عمد بدبخت نيست 

يه خانواده رو داغدار كرده قصاص حقه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خدابیامرزدش 

ولی کسی که تو نوجوانی یه دختر به قتل برسونه و بعد جسدش تکه تکه کنه و ببره بندازه جایی که کسی نتونه پیدا کنه ، معلوم نبود ...

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
هيچ قاتلي اونم قتل به عمد بدبخت نيست  يه خانواده رو داغدار كرده قصاص حقه

اتفاقا برعکسه قتل چیزیه که یه لحظه خون به مغزت نمی‌رسه عصبانی میشی کار دست خودت میدی برای هر کسی امکان داره پیش بیاد 

اتفاقا برعکسه قتل چیزیه که یه لحظه خون به مغزت نمی‌رسه عصبانی میشی کار دست خودت میدی برای هر کسی امک ...

اوکی تا اینجاش درست چرا بعدش نگفت با جسدش چیکار کرده

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2706