2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید منطق شوهرم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2915 بازدید | 124 پست

به نظر من مقصر اصلی کینه و کدورت شوهران. چون بلد نیستن روابطو مدیریت کنن و تعادل برقرار کنن. اکثرا یا ازین ور بوم میوفتن یا اون ورش. یا بچه ننه یا زنذلیلن و باعث ناراحتی طرفین میشن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه زمانی آنقدر دوست و رفیق داشتم آنقدر آدم مهمی بودم ازدواج کردم همه رو گذاشتم کنار الان خیلی روزا د ...

خیلی عذر میخوام 

خب اشتباه کردید که گذاشتید کنار ، هم شما هم همسرتون (حالا کاری با کارهاش ندارم)نیاز دارید هر چند وقت یک بار چند ساعتی رو خلوت کنید حالا یا با دوستاتون یا رفتن به یه تفریح کوچیک 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
مسافرت نرید ولی ما آدمیزادیم یادت نره. یعنی چی که در قبال پدر مادر وظیفه نداریم؟ وظیفه داریم احترام ...

حیوون؟

کل حیوون ها وقتی جفت میگیرن دیگه ننه باباشون نمیگه بغل جفتت نخواب

شاخ ترینش گرگ ها

ک تا اخر عمر از پدر مادر مراقبت میکنن هم نر هم ماده

ولی وقت میزارن برا جفتشون

ب جفت ماده حمله نمیکنن

شوهر استاتر ک زنشو خورد کرده

هر والدی پدر مادر نمیشه

مگه خدا تو قرآن گفته ب زنت ظلم کن بخاطر مادرت؟

چون بهت شیر داده😂😂

2731
به نظر من مقصر اصلی کینه و کدورت شوهران. چون بلد نیستن روابطو مدیریت کنن و تعادل برقرار کنن. اکثرا ی ...

شوهرش بچس

استاتر هم تقصیرشه کل ارتباطش با رفیقاش کم کرد چسبیده ب شوهرش

خیلی عذر میخوام  خب اشتباه کردید که گذاشتید کنار ، هم شما هم همسرتون (حالا کاری با کارهاش ندار ...

انقدر کارای خونه رو برام زیاد کرده یوقتا اصلا وقت نمیکنم تو آینه نگاه کنم 

به نظر من مقصر اصلی کینه و کدورت شوهران. چون بلد نیستن روابطو مدیریت کنن و تعادل برقرار کنن. اکثرا ی ...

من یه حرف کوچیک بزنم بیا و ببین چه خبر میشه اما مادرش هر کار کنه میگه بهترین جواب سکوته

مرد بچه ننه عوض نمیشه. نمیگم احترام نزاره اما باید اولویتش زندگیش باشه. هفته ای یکی دو بار هم به خون ...

دختر هم باید ب خانوادش برسه

مشکل از تربیت مادراس

شوهراشون مرد کامل نبودن براشون عقدشو سر پسر پیاده میکنن

من یه حرف کوچیک بزنم بیا و ببین چه خبر میشه اما مادرش هر کار کنه میگه بهترین جواب سکوته

اگه میخای زندگی کنی به نظرم جبهه گری نکن. زودتر از خودش دعوتشون کن. اما برا خودت هم برنامه ریزی کن. مثلا کلاسی چیزی ثبت نام کن تا یکم وقتت پر بشه. همش در اختیارشون نباشی

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
چرا وقتی طاقت ندارید قبول می کنید برید خونه مادرشوهر بشیتید؟! ولقتی رفتی مشکلاتش رو باید تحمل کنی ،ع ...

گفتم که روز خواستگاری گفت مادرم اصلا پاش به طبقه ما نمیرسه

دختر هم باید ب خانوادش برسه مشکل از تربیت مادراس شوهراشون مرد کامل نبودن براشون عقدشو سر پسر پیاده ...

بله که دختر هم باید به خونوادش برسه. هر دو طرف

ایول مرد زندگی هستی بخدا طرف تا طلا برا زنش میخره  مادرش میگه برا من نخریدی من شب تنها خوابی ...

من با مادرم اصلا آبمون تو یه جوب نمیره. بهش بی احترامی نمیکنم ولی کلا افکارشو قبول ندارم.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
من مجردم تا حالا مادرم رو تا سر کوچه نبردم 

خیلی افتخار میکنین؟

گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد💖گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
انقدر کارای خونه رو برام زیاد کرده یوقتا اصلا وقت نمیکنم تو آینه نگاه کنم 

خب مشکل همین‌جاست، باید کنار کارها و خودت الویت خودت باشی ، خودتو دوست داشته باش و به خودت برس ، شاید همسرت داره دست کم میگیرتت ؛ اینم بهت بگم انجام دادن کارهای خونه واسه هیچ مردی اونقدرها کار و زحمت محسوب نمیشه . 

پس اول واسه خودت وقت بزار و سیااااست داشته باش 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋
2706